09.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Sudnik, Hebbechi, Kawałko, Lawless, Góreczny, Chaib, Andrew, Wilgan, Sanchez-Pinto, Bayo Fernandez, Szabo, Leal Felix
Skład: Michalski, Wilk, Hutyra, Petru, Kubów, Skrzypek, Klimczak, Śnichowski, Stasiowski, Michocki
10' Peter Lawless
11' Peter Lawless
30' Paweł Ariel Kubów
Zawodnik meczu: Peter Lawless (Potrzebował zaledwie minuty by rozmontować rywali. Po jego dwóch golach ACN FC wygrał kolejny mecz w tym sezonie.)
To co wyprawia w tym sezonie ACN FC jest niesamowitym wydarzeniem w naszych rozgrywkach. Dotychczasowy outsider w X edycji ligi Wrocbal na dobre zasiadł w fotelu lidera i nie zamierza z niego schodzić, krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Ich rywal. FC Silesian przed sezonem wymieniany był w roli faworyta, niestety wygląda na to, że to nie ten sam zespół, który występował u nas przed kilkoma sezonami. Chociaż zawodnicy są Ci sami to ich forma pozostawia wiele do życzenia.

1' ACN ruszył na rywala od pierwszych minut, na strzał zza pola karnego zdecydował się Peter Lawless ale trafił tylko w słupek.
3' Góreczny wycofał piłkę przed pole karne gdzie nadbiegał Lawless, ten trafił nieczysto w piłkę i oddał mocno niecelny strzał.
7' Wciąż trwają nieustanne ataki ACN FC, FC Silesian sprawiają wrażenie zagubionych.
10' (0:1) - Piłkę w pole karne rywala wrzuca Mezri Habbechi, najwyżej w powietrze wyskakuje Peter Lawless i strzałem z głowy kieruje futbolówkę do bramki Silesian !
11' (0:2) - Potężny cios ACN-u !!! Peter Lawless po raz drugi zmusza Klimczaka do kapitualcji ! Tym razem kapitan ACN oddaje potężny strzał z dystansu !
16' Pierwsza groźna akcja FC Silesian w tym spotkaniu, Jerzy Petru zagrywa piłkę w pole karne rywala, przyjmuje ją Marek Stasiowski po chwili strzela ale trafia tylko w poprzeczkę
17' Dwójkowa akcja ACN FC, Gueton Sanchez Pinto podaje do Jose Maria Bayo a ten oddaje minimalnie niecelny strzał !
19' Kolejna szansa Bayo, strzał zawodnika ACN-u, fenomenalnie broni Klimczak, dobitka Bayo również wygrana przez bramkarza Silesian.
21' ACN znów od pierwszych minut zepchnął rywala na ich połowę, Jose Manuel Leal Felix oddał mocny strzał w kierunku bramki Silesian, piłka otarła jednego z obrońców i nie bez kłopotów musiał interweniować Marek Klimczak.
25' Dużo gry w środkowej strefie boiska.
27' Na strzał z dystansu decyduje się Jerzy Petru, Sudnik nie daje się zaskoczyć.
30' Kontra Silesian, Skrzypek podaje do Kuby Wilka a ten oddaje strzał z "czuba", Sudnik po raz kolejny popisuje się pewną interwencją.
31' - Paweł Kubów za przeprowadzenie złej zmiany zawodników.
32' Lawless znów przypomniał rywalom o tym, że jest na boisku. Jego strzał przeleciał minimalnie nad poprzeczką.
37' Ależ kocioł pod bramką ACN-u ! Najpierw Marek Sudnik wybronił strzał Jakuba Wilka z trzech metrów a po chwili Mezri zablokował dobitkę napastnika Silesian !
40' ACN mógł podwyższyć prowadzenie, przed szansą na strzelenie gola stanął Bayo ale jego strzał z narożnika pola karnego obronił bramkarz rywali.

Drużyna dowodzona przez Lecha Wieczorka wciąż bez porażki zasiada w fotelu lidera ! Zespół gra fenomenalnie i jeśli utrzyma taką formę do końca sezonu, jesienią będą się ich obawiały zespoły nie drugiej a pierwszej ligi. Z niecierpliwością oczekujemy więc ich kolejnego meczu gdzie zmierzą się z Futbol.wroclaw.pl. FC Silesian spróbują poprawićsobie humory w starciu z Best-Com Orange.