07.05 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 0 )
Skład: Piech, Bednarek, Mazur, Kasprowiak, Bartosik, Majewski, Prejbisz
Skład: Kolęda, Turoń, Skrzypecki, Szymczyk, Szpyra, Skrzypecki, Górniak, Słowicki, Ostropolski
17' Dariusz Kolęda
33' Damian Ostropolski
Zawodnik meczu: Michał Turoń (Po raz kolejny zmuszony był wystąpić w roli bramkarza i po raz kolejny udownodnił, że czuje się w niej świetnie.)

Patrząc przed meczem na tabelę grupy A, 2 ligi śmiało można było wnioskować, że ten pojedynek może być spacerkiem dla ekipy Marka Szpyry. Mając więcej atutów piłkarskich Futbolowcy liczyli również na podreperowanie sobie bilansu bramkowego. Spotknie od samego początku toczyło się pod dyktando Futbol.wroclaw.pl i chociaż zespół osiągnął optyczną przewagę i cały czas rozgrywał piłkę na połowie przeciwnika to brakował strzałów oraz dokładnych podań w kluczowym momencie. Wratislavia ograniczała się do kontr jednak Bartosik i Kasprowiak sami meczu nie wygrają. Zespół Marka Szpyry bardzo długo nie mógł znaleść recepty na pokonanie bramkarza rywali, niemoc strzelecką przełamał dopiero w 17 minucie Dariusz Kolęda, który wykorzystał podanie Roberta Skrzypeckiego. Na minutę przed końcem Wratislavia-Bio przeprowadziła kontrę lecz strzał Bartosika wylądował tuż obok słupka. Pierwsza odsłona zakończyła się skromnym prowadzienie Futbol.wroclaw.pl 1:0. Druga część meczu mogła przynieść bramkę dla ekipy Piotra Piecha, solowy rajd Bartosika został zakończony niecelnym strzałem. W 26 minucie Futbol.wroclaw.pl powinno prowadzić róźnicą dwóch bramek, Górniak wyłożył piłkę na piąty metr Mateuszowi Skrzypeckiemu a popularny "Skipi" mając przed sobą pustą bramkę posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką. W 25 minucie kąśliwy strzał z woleja oddał Górniak, bramkarz Bio z trudem wybił piłkę. Niemoc strzelecka Futbolowców trwała nadal, trzy minuty później Słowicki zmarnował sytuacje sam na sam. W 30 minucie "Tygrys" trafił w poprzeczkę. Niewykorzystane okazje mogły zemścić się dwukrotnie, jednak w obu sytuacjach świetnie spisał się Michał Turoń, etatowy obrońca, który wystąpił w roli bramkarza w fenomenalny sposób obronił "główkę" Piecha oraz groźny strzał Bartosika. W 33 minucie Marek Szpyra mógł odetchnąć z ulgą, piłka po strzale Ostropolskiego zza pola karnego wpadła do siatki. W 36 minucie bliski strzelenia kontaktowego gola był Bartosik, najbarwniejsza lecz niestety Paweł miał tego dnia mocno rozregulowany celownik bo po raz kolejny chybił. Dwie minuty przed końcem meczu Futbol.wroclaw.pl przeprowadził dwójkową kontrę, Kolęda z Robertem Skrzypeckim zagrali niedokładnie i piłka po strzale tego drugiego wylądowała na słupku po czym padła łupem golkipera. W ostatniej minucie szansę zmniejszenia dystansu do rywala zmarnował Mazur, ponownie świetną interwencja popisał się Michał Turoń parując strzał na rzut rożny. Po tej akcji sędzia zakończył zawody. Kolejnym rywalem drużyny Piecha będzie Geostandard Wrocław, Futbol.wroclaw.pl zmierzy się z ACN FC.