24.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 3
( 1 : 0 )
Skład: Kolęda, Dereń, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Samoćko, Górniak, Suchy, Słowicki, Ostropolski
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Nowak, Hnatkiewicz, Rynkowski, Hamanowicz, Porawski, Krzyżanowski, Hummel, Wojewódka, Mielcarski
25' Mateusz Skrzypecki
28' Marek Szpyra
38' Dariusz Kolęda
18' Mirosław Hamanowicz
23' Krzysztof Olejnik
27' Łukasz Wojewódka
31' Mirosław Hamanowicz
33' Łukasz Krzyżanowski
Zawodnik meczu: Łukasz Krzyżanowski (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, zaliczył dwie asysty przy golach swoich kolegów.)
Drużyna dowodzona przez Damiana Nowaka w jubileuszowej X edycji jeszcze nie zaznała smaku porażki. Ich rywal gra w kratkę, zespół Marka Szpyry nie potrafi ustabilizować formy i dobre spotkania przeplata słabszymi. Pierwsze minuty ostatniego, środowego pojedynku nie były piorunujące w wykonaniu obu zespołów, żadna ze stron nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Pierwszy sygnał do ataku dały Troskliwe Misie, w 10 minucie bliski szcześcia był Wojewódka. Ten sam zawodnik 3 minuty później nie wykorzystał dobrego podania Hnatkiewicza i strzelił obok słupka. Futbol.wroclaw.pl na ataki Troskliwych odpowiedziła groźnie dopiero w 15 minucie meczu, Robert Skrzypecki trafił w poprzeczkę  a piłka po dobitce Derenia przeleciała tuż obok słupka. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Troskliwe Misie wyszły na prowadzenie, podanie Hnatkiewicza wykorzystał Mirosław Hamanowicz, obrońca minął bramkarza i posłał piłkę w długi róg bramki, futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Tuż przed końcowym gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Misie zmarnowały dogodną okazję do powyższenia wyniku, dwójkową akcję Hnatkiewicza z Mielcarskim, w ostatniej chwili skuteczną interwencją zażegnał Dereń. Do przerwy Misie prowadziły minimalnie 1:0. Druga część zawodów rozpoczęła się od szybko zdobytej bramki dla Troskliwych, zza pola karnego uderzał Łukasz Krzyżanowski, Suchy odbił piłkę tak niefortunnie, że ta trafiła do Krzysztofa Olejnika, zawodnik Misiów strzałem z głowy skierował futbolówkę do pustej bramki. W 25 minucie podopieczni Marka Szpyry wróclili do gry, bramkę kontaktową zdobył Mateusz Skrzypecki, popularny "Skipi" wykorzystał dobre dośrodkowanie Górniaka z rzutu wolnego i uderzył z głowy. Dwie minuty póżniej Misie znowu odskoczyły rywalowi, podanie Łukasza Krzyżanowskiego wykorzystał dość przypadkowo Łukasz Wojewódka, zawodnik do dziś pewnie nie wie jak strzelił tego gola. Piłka zaplątał mu się między nogami i wpadła do siatki. Futbol.wroclaw.pl nie odpuszczał i nie zdąrzyły minąć kolejne dwie minuty a nadzieje swoim zawodnikom przywrócił sam kierownik zespołu Szpyra, Marek zachował się jak rasowy napastnik, strzelił z półobrotu pod poprzeczkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Samoćko. Bramka kontaktowa dodała sporej motywacji futbolowcom, zespół na dwie minuty przed końcem spotkania uratował cenny punkt. Zamieszanie pod bramką Misiów, z zimną krwią wykorzystał Dariusz Kolęda. Mecz zakończył się remisem 3:3. Troskliwe misie za wszelką cenę będą chciały podtrzymać dobrą passę i powalczą w następnym meczu z Geostandardem Wrocław. Futbol.wroclaw.pl zagra z Wratislavia-Bio.