18.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
0 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Sudnik, Hebbechi, Kawałko, Lawless, Góreczny, Murach, Wilgan, Sanchez-Pinto, Bayo Fernandez, Szabo, Leal Felix
Skład: Jurkowski, Torba, Gluma, Mateńczuk, Chrobak, Zimny, Sołtys, Ksybek
20' Maciej Jurkowski (Gol samobójczy)
37' Jose Manuel Leal Felix
38' Jose Manuel Leal Felix
40' Jose Manuel Leal Felix
Zawodnik meczu: Jose Manuel Leal Felix (Jose miał prawdziwy "dzień konia" ! Swoją świetną grę udokumentował hattrickiem zdobytym w końcówce spotkania.)
Zawodnicy ACN FC w tym sezonie zaskakują samych siebie, podopieczni  Lecha Wieczorka z czterema punktami na koncie znajdują się w górnej części tabeli. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i niewątpliwe jest to, że zespół interesuje awans do wyższej klasy rozgrywkowej. DSW  jak na razie wywalczyli jeden punkt po dwóch spotkaniach, o co będą  grali w tym sezonie przekonamy się dopiero po kilku spotkaniach. Od początku meczu w obydwu drużynach panował chaos, żadna ze stron nie potrafiła dłużej utrzymać się przy piłce, futbolówka latała jak wściekła z jednej połowy boiska na drugą. W 8 minucie bliski zdobycia bramki był Jose Manuel Leal Felix, lecz jego strzał pewnie obronił Damian Sołtys. Ten sam zawodnik trzy minuty później stanął przed kolejną szansą zdobycia bramki, tym razem golkipera DSW przed utratą bramki uchroniła poprzeczka. Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu zgromadzeni kibice czekali do 20 minuty, rzut wolny pośredni, niemalże z połowy boiska wykonywał Peter Lawless, mocno uderzona futbolówka odbiła się od Macieja Jurkowskiego i wpadła do bramki obok zaskoczonego bramkarza, było to trafienie samobójcze. Na przerwę ACN schodził prowadząc skromnie 1:0. Druga część zawodów również nie przyniosła nam żadnych emocji zwłaszcza w pierwszej fazie. Kluczowym momentem tego spotkania była jej sama końcówka, wówczas wielką formą  błysnął ten, który już na początku zawodów siał postrach pod bramką DSW. Jose Manuel Leal Felix w krótkim odstępie czasowym skompletował hat-trika, przepięknej urody była zwłaszcza bramka na 3:0 gdzie Felix z wielkim spokojem podbijał sobie futbolówkę przed polem karnym i uderzył z powietrza pod poprzeczkę. DSW kompletnie zaskoczyło nas swoją grą, w ostatniej minucie Konrad Ksybek był bardzo bliski zdobycia bramki honorowej, futbolówkę po jego strzale na rzut rożny sparował jednak Marek Sudnik. Ostatecznie ACN pewnie ogrywa debiutanta 4:0 i zapowiada zaciętą walkę o awans. DSW kolejny mecz zagra z Best-com Orange natomiast ACN FC podejmie Elektrotim.