16.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Mróz, Domagała, Żuk, Szewczyk, Karpiński, Dąbrowski, Błasiak
Skład: Kolęda, Dereń, Turoń, Skrzypecki, Szymczyk, Szpyra, Skrzypecki, Samoćko, Górniak, Suchy, Słowicki, Ostropolski
15' Jacek Żuk
19' Jacek Żuk
29' Jacek Żuk
39' Andrzej Górniak
Zawodnik meczu: Jacek Żuk (W pojedynkę rozmontował rywali, każdą swoją akcję kończył celnym strzałem.)
Obie ekipy w jubileuszowej dziesiatej edycji będą walczyć o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej, Prosiaki chcą wrócić tam gdzie ich miejsce. Starcie drugoligowców od pierwszego gwizdka było bardzo emocjonujące, już na samym początku spotkania przed szansą strzelenia bramki stanął Andrzej Górniak, niestety fatalnie wykonany rzut wolny przez popularnego "Tygrysa" sprawiło że wynik nie uległ zmianie. W 7 minucie meczu padła pierwsza bramka w meczu, błąd i niezdecydowanie obrońców Futbol.wroclaw.pl z zimną krwią wykorzystał Jacek Żuk. Napastnik Prosiaków siał popłoch w szeregach obronnych drużyny dowodzonej przez Marka Szpyrę. Drużyna Futbolowców grała bardzo chaotycznie nie mając pomysłu na grę. W 15 minucie meczu Jacek Żuk skarcił rywala po raz drugi, tym razem bramka padło dość przypadkowo, piłkę w kierunku bramki rywali kopnął Domagała, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła prosto pod nogi Żuka, napastnik z zimną krwią wykorzystał okazję do zdobycia bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy Prosiaki zadały kolejny cios, szybka kontra sprawiła że Jacek Żuk znalazł się oko w oko z Pawłem Suchym, zawodnik oddał mocny strzał zza pola karnego piłka odbiła się od słupka i powędrowała wzdłuż lini bramkowej, jak się pózniej okazało futbolówka padła do bramki i przeszła przez dzuirę w siatce po czym wyszła w pole, początkowo sędzia Miedziński nie uznał bramki ale po konsultacji z obrońcom Michałem Turoniem skazał na środek boiska. Wielkie słowa uznania należą się wspomnianemu Michałowi bowiem mimo iż jego zespół przegrywał już dwoma bramkami wykazał się wielkim duchem fair-play i pomógł naprawić koszmarny bład sędziego. Takim niemiłym akcentem zakończyła się pierwsza cześć zawodów. Druga połowa rozpoczęła się od chaotycznych ataków Futbol.wroclaw.pl, niestety zespół grał bardzo niedokładnie i ciężko było wróżyć coś dobrego. W 29 minucie Prosiaki zadały następny cios , niezawodny napastnik Jacek Żuk pięknym strzałem z woleja posłał piłkę obok zaskoczonego bramkarza. Pięc minut później Domagała i Szewczyk mogli a raczej powinni podwyższyć prowadzenie, jeden i drugi zbyt długo zwlekał z oddanie strzału i cała akcja poszłą na marne. Na minutę przed końcem zawodnów podopieczni Marka Szpyry zmiejszyli dystans do rywala, jak się póżniej okazało było to honorowe trafienie. W zamieszaniu podbramkowym Kromę pokonał Andrzej Górniak. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Prosiaki w kolejnym spotkaniu zagrają z Geostandard Wrocław natomiast Futbol.wroclaw.pl podejmnie Troskliwe Misie.