11.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 1 )
Skład: Antoniak, Rudnicki, Tafelski, Koziołkiewicz, Szafarski, Jankowski, Sokołowski, Adamczyk, Jankowski, Kupczak, Klich, Bieniara, Radzimowski, Sobczyk, Armatys
Skład: Foltynowicz, Małek, Herman, Baranowski, Pudlik, Apicionek, Szymański, Fornal, Sieradzki, Puńko, Pilch, Sieradzki
8' Adrian Adamczyk
14' Mateusz Jankowski
16' Kamil Tafelski
24' Paweł Szafarski
33' Mateusz Jankowski
34' Paweł Armatys
35' Kacper Kupczak
39' Piotr Klich
40' Piotr Klich
33' Michał Baranowski
Zawodnik meczu: Paweł Armatys (To już drugi mecz Wojskowych, w któym cała gra opierała się głównie na tym zawodniku. Paweł był największym zagrożeniem pod bramką Foltynowicza.)
Trzeci zespół Wojskowych rozkręca się z każdym kolejnym meczem i o porażce z ACN FC nikt już nie chce nawet rozmawiać. Po zwycięstwie nad Geostandardem przyszedł czas na kolejnego, trudnego rywala jakim bez wątpienia jest Best-Com Orange.

Poprzednim razem na przeszkodzie WSOWL III stanął Daniel Marek, Wojtek Foltynowicz - bramkarz Orange mógł więc wiedzieć czego może się spodziewać tego wieczoru. Już w 6 minucie Fotynowicza mógł pokonać Paweł Armatys ale jego strzał po podaniu Kupczaka okazał się minimalnie niecelny. Dwie minuty później bramkarz Best-Com nie miał już nic do powiedzenia, potężny strzał z szesnastego metra oddał Adrian Adamczyk i WSOWL wyszli na prowadzenie.

Po kolejnych dwóch minutach gry, dwie dogodne okazje zmarnował PawełArmatys, który długo nie mógł wstrzelić się w bramkę Best-Com Orange. Również po drugiej stronie boiska nie brakowało emocji, w 11 minucie Rudnicki z wielkim trudem wybronił strzał Jacka Puńko.

Wojskowi grali bardzo ostro za co sędzia Andrzej Malec, jako pierwszego na ławkę kar posadził Mateusza Jankowskiego pokazując mu żółtą kartkę za faul na Przemysławie Małku. WSOWL III jeszcze nie zdążyli uzupełnić składu a kolejną żółtą kartkę otrzymał Kamil Tafelski.

Po dość wyrównanej pierwszej połowie meczu, druga część należała już do Wojskowych. W 24 minucie Armatys trafił w bramkarza, odbita piłka trafiła pod jego nogi a ten zachowując spokój dograł ją do lepiej ustawionego Pawła Szafarskiego, który nie miał problemów z ulokowaniem jej w siatce.

WSOWL III szli za ciosem, w 28 minucie bliski podwyższenia wyniku był Sobczyk ale trafił tylko w poprzeczkę. Dwie minuty później Adamczyk nie trafił w bramkę posyłając piłkę minimalnie obok słupka.

W 33 minucie, sędzia Andrzej Malec po raz kolejny musiał ostudzić temperament zawodnika Wojskowych, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną, zobaczył Mateusz Jankowski. Podirytowani ostrą grą rywale zaczęli być złośliwi i za niesportowe zachowanie żółty kartonik zobaczył również Michał Baranowski z Best-Com Orange.

Minutę po całym zamieszaniu, Paweł Armatys poradził sobie z jednym z obrońców rywala i podwyższył na 3:0. Nie minęła kolejna minuta gry a celnym strzałem z dystansu popiał się Kacper Kupczak.

Drużyna Jarosława Patałucha poszła za ciosem i w końcówce spotkania dobiła rywali. Najpierw, w 39 minucie Piotr Klich wykorzystał podanie Bieniary a chwilę później ten sam zawodnik po wrzutce Szafarskiego, strzałem z głowy ustalił wynik pojedynku na 6:0 ! Tak wysokiej porażki Best-Com Orange się nie spodziewaliśmy.

WSOWL III zostają nowym liderem gr.A, 2 ligi i już mogą przygotowywać się do meczu z PKS Augustyn. Best-Com Orange w swoim czwartym meczu zmierzy się z DSW Team.