03.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 0 )
Skład: Kępka, Diakun, Wnuk, Tokarek, Bątkiewicz, Boczar, Pelwecki, Cieśla, Ostrowski, Mazurkiewicz, Lenczewski, Janowicz
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Nowak, Rynkowski, Hamanowicz, Krzyżanowski, Hummel, Kokot, Wojewódka, Jaworski, Mielcarski
40' Łukasz Wnuk
2' Krzysztof Olejnik
23' Damian Nowak
32' Tomasz Hummel
39' Marcin Krzyżanowski
Zawodnik meczu: Marcin Krzyżanowski (Pewniak w obronie, często włączał się do akcji ofensywnych co udokemntował jednym trafieniem.)
W inauguracyjnym meczu, Troskliwe Misie wywalczyły jeden punkt w starciu z DSW Team, Elektrotim odnotował natomiast bolesną porażkę z Prosiakami. Szansę na pokazanie się z lepszej strony mieli więc w meczu przeciwko Misiom, które wystąpiły bez swojego asa, Michała Hnatkiewicza.

Troskliwe Misie już w 2 minuty udowodniły, że są w stanie poradzić sobie bez bramkostrzelnego "Łysego". Po 120 sekundach gry wykańczając zespołową akcję, wynik otworzył Krzysztof Olejnik. Ten sam zawodnik mógł przczynić się do wyrównania gdyż dwie minuty później faulował we własnym w polu karnym kapitana Elektrotimu, Krzysztofa Ostrowskiego. Sam poszkodowany nie wykorzystał jednak rzutu karnego fatalnie pudłując.

W 18 minucie swój zespół przed utratą bramki uratował Adam Rynkowski, który obronił nogą mocny strzał Boczara z ostrego kąta. Gol do szatni mógłby dodać skrzydeł debiutantom na drugie dwadzieścia minut. Niestety ta sztuka nie udała się też Michałowi Janowiczowi, który w ostatniej akcji pierwszej połowy trafił tylko w boczną siatkę.

Czego nie dokonał Elektrotim, dokonały Troskliwe Misie. W 23 minucie na 2:0 podwyższył Damian Nowak, oddając mocny strzał po długim rogu z prawego sektora boiska.

W 32 minucie było już 3:0 i nic nie wskazywało na to, że Elektrotim może jeszcze odwrócić losy tego pojedynku. Autorem trzeciej bramki był Tomasz Hummel, który trafił z najbliższej odległości

Na minutę przed końcowym gwizdkiem swój świetny występ, zdobyciem bramki przypieczętował Marcin Krzyżanowski, obrońca Troskliwych Misiów pokonał Kępkę strzałem między nogami.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 4:0, atomowym strzałem niemal z połowy boiska, honorową bramkę dla Elektrotim-u zdobył Łukasz Wnuk. Ten gol był ozdobą rozgrywanego w ciężkich warunkach atmosferycznych meczu.

Troskliwe Misie wciąż bez porażki, ich kolejnym rywalem będzie inny debiutant, FC Silesian. Elektrotim chcąc zdobyć pierwsze punkty musi przynajmniej zremisować w najbliższym spotkaniu z Wratislavią-Bio.