25.03 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Nowak, Hnatkiewicz, Rynkowski, Hamanowicz, Krzyżanowski, Hummel, Wojewódka, Jaworski, Mielcarski
Skład: Jurkowski, Torba, Gluma, Chrobak, Skupniewicz, Zimny, Ałdaś, Sołtys, Ksybek
2' Michał Hnatkiewicz
28' Szymon Skupniewicz
Zawodnik meczu: Szymon Skupniewicz (Golem z 28 minuty uratował cenny punkt w inauguracyjnym meczu.)
   Na boisku przy ul. Sarbinowskiej 10, robiło się coraz zimniej. Z wielkim podziwem przyglądałem się rozgrzewce kolejnych zespołów, które inaugurację w X edycji ligi Wrocbal miały rozpocząć o godz. 20:50 przy czterostopniowym mrozie i dość mocnym wietrze. Około 21:00 sędzia Hubert Kut dał sygnał do rozpoczęcia ostatniego, poniedziałkowego meczu. Po jednej stronie doświadczone Troskliwe Misie, po drugiej zaś debiutujący w naszych rozgrywkach DSW Team.

Już w 2 minucie meczu, Troskliwe Misie wyszły na prowadzenie. Autorem bramki otwierającej wynik był sam kapitan, Michał Hnatkiewicz. Podbudowane takim rozwojem sytacji Misie, nie zwalniały tempa i ruszyły do kolejnego ataku ale zapał ten szybko ostudzili coraz lepiej spisujący się obrońcy DSW Team.

Debiutanci indywidualnie prezentowali się bardzo okazale ale widoczny był jeszcze brak zgrania oraz grania na boisku ligi Wrocbal. Troskliwe Misie nie potrafiły jednak wykorzystać tego atutu i do przerwy prowadzili skromnie 1:0.

Po zmianie stron zawodnicy DSW coraz odważniej atakowali bramkę Adama Rynkowskiego, który nie narzekał na brak pracy, kilka strzałów sprawiło mu trudność ale dopiero w 28 minucie dał się zaskoczyć. Do wyrównania doprowadził wówczas Szymon Skupniewicz.

Od 30 minuty ataki zawodnik DSW Team mocno się nasiliły a Troskliwe Misie niczym hokeiści, bardzo często grali "na uwolnienie" oddalając niebezpieczeństwo spod własnej bramki długimi wybiciami. Okazji do podwyższenia wyniku szukali w kontrach ale obrońcy "Studentów" byli bardzo czujni.

Najdogodniejszą okazję na zmianę wyniku miał w 35 minucie Michał Hnatkiewicz ale piłka po jego strzale trafiła tylko w słupek bramki Damiana Sołtysa i ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami przy wyniku 1:1.

DSW Team w swoim debiucie zrobił dobre wrażenie i jeśli ogra się na naszym boisku to za kilka kolejek będzie jednym z najgroźniejszych zespołów. Troskliwe Misie zadowolone z remisu już nie mogą doczekać się kolejnego meczu 3.04.2013, gdzie ich rywalem będzie inny debiutant - Elektrotim. Dzień wcześniej DSW Team zmierzy się z Wratislavią-Bio.