Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
Skład: Przybylski, Kulesza, Walczak, Zając, Skowyra, Dudek, Maślak, Żal
12' Radosław Dudek
28' Radosław Dudek
30' Radosław Dudek
34' Tomasz Maślak
Zawodnik meczu: Radosław Dudek (Kolejny, świetny występ lidera "Pingwinów", w meczu Auto Truckiem ustrzelił hattricka.)
Przed tym meczem, Hectas z siedmioma punktami na koncie znajdował się tuż za liderem tabeli, Orfin Studio. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i nic więc dziwnego że zespół Marcina Żala zapowiada walkę o najwyższe cele. Auto Truck natomiast przegrał ostatnio wysoko z Raiffaisen Bank i ewentualna, kolejna porażka szans na awans nie przekreśli ale w znacznym stopniu je utrudni. Początek poniedziałkowego spotkania rozpoczął się od zmasowanych ataków na bramkę Auto Truck-u ale stojący miedzy słupkami Borysewicz, z łatwością obronił strzały Maślaka i Dudka.  Drużyna Krowickiego ostro pracowała w obronie licząc na szybkie kontry. Duet Lubczyński - Oleksy w 8 minucie przeprowadzili szybki atak zakończony bardzo niecelnym strzałem tego pierwszego, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. Po dziesięciu minutach gry było 1:0 dla Hectasu, dwójkowa akcja Rafała Kuleszy z Tomkiem Maślakiem zakończyła się strzałem do pustej bramki tego pierwszego. Dwie minuty później padła kolejna bramka dla podopiecznych Marcina Żala. Zespół przeprowadził klasyczną akcję, Maślak prostopadłą piłką uruchomił Radosława Dudka który takich okazji nie marnuje, na pełnej prędkości mocno uderzył w długi róg bramki. Prowadzenie różnicą dwóch bramek nieco rozluźniło piłkarzy Hectasu, dwie minuty przed końcem pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Olek Oleksy, zawodnik otrzymał podanie z głębi pola, minął jednego rywala i precyzyjnym strzałem trafił obok rzucającego się bramkarza. W drugiej połowie Hectas powrócił do swojego stylu gry, bardzo bliski strzelenia kolejnej bramki był Dudek jednak w 22 minucie trafił w poprzeczkę. Zawodnicy Krowickiego ciągle nie mieli recepty na dobrą grę, może słoneczna pogoda sprawiła, że zespół nie mógł znieść trudów tego spotkania. Hectas słabość przeciwników wykorzystał w 28 minucie, Radosław Dudek strzelił mocno zza pola karnego a bramkarz rywali był bez szans. W 30 minucie Dudek miał już na swoim koncie hat-trika, po solowym rajdzie podwyższył prowadzenie. Rozbity Auto Truck  po kolejnych czterech minutach stracił następnego gola, w zamieszaniu podbramkowym piłkę z wielkim trudem wepchnął Tomasz Maślak. Do końca spotkania więcej bramek już nie padło. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Hectasu 5:1, który powoli wyrastaja na faworyta do awansu. Kolejne starcie z Cortez Paintball da nam odpowiedź czy zespół faktycznie jest przygotowany na podbój Superligi. Auto Truck musi wziąć się w garść, następny mecz kończą z bagażem pięciu bramek, zespół Krowickiego kolejny mecz zagra z Drink Team-em.