18.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Staśkiewicz, Raszeja, Warwas, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Dybski, Pondo, Strzelecki
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki, Nowak
3' Krystian Warwas
23' Krystian Warwas
30' Sebastian Staśkiewicz
32' Marcin Dybski
38' Paweł Pondo
13' Przemysław Lubczyński
22' Rafał Oleksy
25' Radosław Plichta
36' Tomasz Kaniecki
Zawodnik meczu: Krystian Warwas (Bardzo aktywny pod bramką rywali, w pierwszej połowie zdobył dwie wazne bramki dla Raiffeisen Banku.)
Oba zespoły niedawno rywalizowały ze sobą na drugoligowym froncie, obecnie jedni i drudzy są wymieniani w roli faworytów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wszystkich kibiców ciekawiło jak defensywa bankowców poradzi sobie z duetem napastników Auto Trucku, Lubczyński – Oleksy.  Wspomniany duet napastników przyzwyczaił nas do tego, że na mecz zawsze się spóźnia, tym razem nie mogło być inaczej i Auto Truck musiał radzić sobie bez wspomnianej dwójki przez pierwsze kilka minut. Brak żądeł w zespole Grzegorza Krowickiego miały zniwelować sympatyczne fanki, które z nowymi pomponami lecz bez głośnego dopingu wspierały swoich pupili. Już w 3 minucie, Raiffeisen wyszedł na prowadzenie a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Warwas. Po stracie bramki na boisku pojawił się duet Oleksy – Lubczyński,  gra się nieco ożywiła jednak brakował pomysłu na grę. W dalszej części meczu gra była już bardzo wyrównana, w 13 minucie meczu Auto Truck doprowadził do wyrównania, podanie Onufrowicza na bramkę zamienił Przemysław Lubczyński.  Do końca pierwszej połowy żadna ze stron nie znalazła recepty na strzelenie bramki i na przerwę zawodnicy udali się przy stanie 1:1. Po  gwizdku wznawiającym drugą część zawodów lekką przewagę osiągnęła drużyna trenowana przez Mariusza Strzeleckiego, okazało się jednak, że nie oni a Auto Truck wyszedł na prowadzenie, bramkę na 2:1 zdobył niezawodny Rafał Oleksy, który umieścił futbolówkę obok bezradnego Węgrzyna. W 23 minucie Krzysztof Warwas otrzymał podanie z głębi pola od Całki, po przyjęciu piłki z zimną krwią wpakował ją do siatki w bramce Borysewicza. W 25 minucie kąśliwie zza pola karnego uderzał Kanecki a fantastyczną interwencją popisał się Węgrzyn. Doskonałą okazję do zmiany rezultatu w 28 minucie zmarnował Mariusz Strzelecki, który nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego po zagraniu piłki ręką w polu karnym przez Pieńkowskiego. Dwie minuty później Sebastian Staśkiewicz ucieszył swoich kolegów zdobywając trzecią bramkę dla Raiffeisenu. Po upływie kolejnych dwóch minut zawodnicy Staśkiewicza podwyższyli wynik spotkania, podanie Pondo  na bramkę zamienił  Marcin Dybski. Dwie minuty przed końcem  wynik spotkania ustalił asystent przy czwartym trafieniu, Paweł Pondo uderzy precyzyjnie w długi róg bramki. W ostatniej minucie Raszeja oraz Wisiecki zmarnowali po jednej okazji do podwyższenia wyniku. Ostatecznie, w meczu na szczycie 1 ligi, Raiffeisen ograł Auto Truck 5:2. Do awansu pozostaje jeszcze daleka droga, teraz trzeba uporać się z aktualnym liderem Orfinem Studio. Natomiast Auto Truck zagra z Hectasem.