Skład: Pękala, Domagała, Kmieć, Kaban, Dulas, Herman, Niepiekło
Skład: Przybylski, Kulesza, Walczak, Skowyra, Dudek, Ławniczak, Maślak, Maślak
12' Tomasz Maślak
15' Radosław Dudek
19' Radosław Dudek
29' Radosław Dudek
31' Robert Ławniczak
Zawodnik meczu: Radosław Dudek (Ponownie najlepszy na placu gry. Prawdziwe żądło Hectasu, bardzo skuteczny i koleżeński. Brał udział przy każdej bramce.)
Patrząc w historię ligi Wrocbal jeszcze żadna z drużyn nie może pochwalić się takim rekordem jaki śróbuje drużyna Łukasza Kmiecia. Sięgając daleko w przeszłość FC Zbieranina swój ostatni mecz wygrała w sezonie wiosna 2012, wówczas grając jeszcze na poziomie pierwszej ligi (obecnie superliga) ograli Blitzkrieg Wrocław 3:2. Sytuacja przed meczem z Hectas-em niewiele się poprawiła bowiem ekipa Kmiecia rozpoczęła to spotkanie pięcioma zawodnikami. Po kilku minutach od pierwszego gwizdka skład został uzupełniony o spóźnionego Pękalę, jednak wciąż to Hectas grał z przewagą jednego zawodnika. Drużyna "Pingwinów" gra w tym sezonie bardzo dobrze, zespół obecnie zajmuje miejsce na pudle i po cichu myśli o Superlidze. Od samego początku meczu przewaga drużyny Żala nie podlegała dyskusji, na pierwszą bramkę kibice czekali do 9 minuty, całą akcję rozpoczął Ławniczak, zagrał na skrzydło do Dudka, napastnik wygrał pojedynek z Pękalą i zacentrował w pole karne do niepilnowanego Maślaka, pomocnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Trzy minuty później Maślak zapisał na swoim koncie kolejne trafienie, ponownie skorzystał z podania Dudka. Najlepszy zawodnik Hectasu, Radosław Dudek również miał chrapkę na zdobywanie bramek, niestety w 14 minucie będąc w doskonałej sytuacji trafił tylko w słupek. Minutę po nieudanej akcji Radek był już skuteczniejszy, tym razem popularny "Dudi" zamknął akcję przeprowadzoną przez Kuleszę. W pierwszej częsci Zbieranina nie znalazła recepty na pokonanie Przybylskiego, mało tego... na minutę przed końcem straciła kolejną bramkę, ponownie na listę strzelców wpisał się Radosław Dudek. Do przerwy Hectas zdecydowanie prowadził z osłabioną FC Zbieraniną 4:0. W drugiej odsłonie Zbieranina zagrała odważniej, w 28 minucie Krzysztof Kaban fenomenalnie uderzył z dystansu i piłka wpadła pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Przybylskiego. Odpowiedź Pingwinów na to trafienie było błyskawiczne, mocny strzał zza pola karnego Radosława Dudka sprawił że Domagała po raz piąty w meczu wyciągał piłkę z siatki. W 31 minucie Hectas podwyższył prowadzenie, bramkę zdobył Rafał Ławniczak. Minutę po tymgolu napastnik "Pingwinów", Marcin Walczak mógł zdobyć kolejną bramkę dla swojej drużyny chwilę po tym jak pojawił się na boisku. Prawdziwe wejscie smoka zakończyło się jednak dwoma nieudanymi próbami z bardzo bliskiej odległości. Warto dodać, że na 10 minut przed końcem Zbieranina grała już w komplecie, do składu dołączył mocno spóźniony debiutant Arkadiusz Niepiekło.Trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem FC Zbieranina zmniejszyła dystans do rywala, rzut wolny precyzyjnie wykonał Krzysztof Kaban. Do ostatniej minuty nie ujrzeliśmy już więcej bramek i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Hectasu.
Podopieczni Żala idą jak burza, w następym spotkaniu zagrają z beniaminkiem Auto  Truck. FC Zbieranina natomiast powalczy o pierwsze zwycięstwo z innym spadkowiczem - Dolmens-em.