10.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 0 : 1 )
Skład: Baran, Mieszkalski, Mieszkalski, Makowski, Szczepiński, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Kawiak
Skład: Wachał, Magot, Magot, Magot, Kowalczyk, Świeściak, Szulc, Szczudlik
6' Dawid Kawiak
14' Wojciech Zembaty
6' Dariusz Szulc
27' Damian Magot (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Wojciech Zembaty (Najbarwniejsza postać na boisku, zdobył bramkę otwierającą wynik meczu.)
Dizajn Studio powoli zaczyna nas przyzwyczajać do spotkań bez porażki. W poprzednim sezonie ekipa Mieszkalskiego zanotowała tylko jedną wpadkę, która i tak nie miała większego znaczenia dla ukladu tabeli w końcowej klasyfikacji. Dolmens po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej ma z pewnością ochotę na powrót do elity lecz aby tego dokonać trzeba mocno wziąć się w garść. Starcie pierwszoligowych gigantów miało być emocjonujące i trzymajace w napięciu do ostatnich minut, niestety zgromadzeni kibice mocno się rozczarowali bowiem mecz był z typu: "po prostu się odbył". Wiele pracy natomiast miał arbiter tego spotkania, już na samym początku zawodów za faul i niesportowe zachowanie na ławkę kar powędrowali odpowiednio po stronie Dizajn Studio - Kawiak oraz najlepszy w sezonie halowym w barwach Dolmens-ów, Dariusz Szulc. Akcje jakie sobie stworzyły obydie druzyny można było wyliczyć na palcach jednej ręki, zespoły ograniczały się do nielicznych strzałów z dystansu. Na pierwszą i jedyną bramkę w pierwszej cześci czekaliśmy do 14 minuty, wówczas skutecznością błysnął Wojciech Zembaty strzelając mocno zza pola karnego. Do przerwy więc Dolmens przegrywał 0:1. Na początku drugiej cześci meczu blisko podwyższenia wyniku był Piotr Koczuk, strata Damiana Magota tuż przed polem karnym sprawiła, że zawodnik Dizajn znalazł się oko w oko z bramkarzem rywali, niestety piłka minęła lewy słupek bramki. W 27 minucie padło wyrównanie, Szewczyk nieprzeprzepisowo powstrzymał Świeściaka w polu karnym i sędzia wskazał na rzut karny, pewnym egzekutorem okazał się kapitan Dolmens-ów, Damian Magot. Zgromadzeni kibice mieli nadzieję, że wyrównująca bramka podziała bardzo mobilizująco na zawodników obydu drużyn i ujrzymy chociaż trochę dobrego futbolu, niestety wraz z upływem czasu rozczarowanie pogłebiało się coraz bardziej i do końca nie ujrzeliśmy nic dobrego co warto było zapamiętać. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Dolmens pierwszego zwycięstwa w jubileuszowej, X edycji poszuka w starciu z innym spadkowiczem, FC Zbieraniną natomiast Dizajn Studio zagra z dobrze znanym mu Żarem Tropików.