10.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Niedźwiecki, Hebbechi, Gadomski, Dhouib, Kawałko, Mazurek, Lawless, Górecki, Latas, Chaib, Ibrahima Sane
Skład: Kaźmierczak, Górski, Małochwiej, Jakóbek, Biełuś, Sikora, Pacholski, Trubicki, Piech, Maraj, Galiński
9' Peter Lawless
12' Peter Lawless
18' Peter Lawless
18' Arfan Ibrahima Sane
20' Peter Lawless (Rzut karny)
39' Peter Lawless
4' Przemysław Trubicki
8' Piotr Piech
10' Przemysław Trubicki
32' Łukasz Sikora
40' Paweł Kaźmierczak
Zawodnik meczu: Peter Lawless (Zdobywca pięciu z sześciu bramek dla ACN FC. Siał postrach pod bramką Geobanu.)

Ostatni mecz w rundzie zasadniczej dla piłkarzy Geobanu, bez względu na to jak zagrają inne zespołu zwycięstwo z ACN FC da im upragniony awans do strefy barażowej. Podopieczni Łukasza Sikory przybyli w dość mocnym składzie licząc, że szeroka ławka rezerwowych da im cenne trzy oczka. Rywal wygrał tylko pierwsze spotkanie a w pozostałych meczach schodził z boiska na tarczy. Passa pięciu spotkań bez zwycięstwa chluby nie przynosi i tylko zwycięstwo mogło im poprawić humory. Rozpoczęło się zgodnie z planem, już w 4 minucie Geoban za sprawą Przemysława Turbickiego wyszedł na prowadzenie, cztery minuty później było 2:0 i wszystkie gwiazdy na niebie wskazywały na zwycięstwo Geobanu. Gola strzelił Piotr Piech. W 9 minucie Peter Lawless zdobył bramkę kontaktową jednak szybka odpowiedz Przemysława Turbickiego spowodowała, że nadal Geoban miał dwubramkową przewagę. Peter Lawless miał jednak swój dzień, w 12 minucie doprowadził on do remisu a tuż przed końcem pierwszej połowy do spółki z Arfanem Ibrahimem Sane umieścił piłkę w siatce Maraja jeszcze trzy razy i jego ekipa odskoczyła drużynie Sikory na dwie bramki. Do przerwy ekipa ACN zaskakująco prowadziła 5:3. Geoban nie dawał za wygraną, w drugiej połowie zespół osiągnął znaczną przewagę jednak bardzo szwankowała skuteczność a niekiedy dobrze piłkę wybijali obrońcy. Od czasu do czasu groźne kontry przeprowadzali piłkarze ANC i tylko szczęściu mogą dziękować piłkarze Geobanu, że nie przegrywali większą ilością goli. W 32 minucie bramkę kontaktową zdobył kapitan Łukasz Sikora i do końca byliśmy świadkami sporych emocji. Nie mając nic do stracenia Geoban rzucił się na rywala i w 39 minucie zostali skarceni przez Petra Lawlessa. Pomocnik ACN zanotował piąte trafienie w meczu. W ostatniej minucie Geoban strzelił bramkę rozpaczy, piłka po uderzeniu Pawła Kaźmierczaka wylądował tuż przy lewym słupku bramki strzeżonej przez Pawła Niedźwieckiego. Ostatecznie Geoban poległ z ACN FC 5:6 i wciąż nie może być pewien awansu do 2 ligi. Drużyna Łukasz Sikory  będzie oczekiwała na wyniki pozostałych spotkań zaś ACN w ostatnim meczu fazy zasadniczej zagra z Prosiakami.