09.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Kroma, Szczygieł, Szatkiewicz, Mróz, Maciejewski, Domagła, Mróz, Żuk, Szewczyk, Dąbrowski
Skład: Nowak, Art, Kania, Kuczyński, Lachowicz, Biernat, Krej, Lipka, Malinowski, Krawczyk, Maj, Mieszkalski, Kluska, Rak
20' Jacek Żuk
21' Michał Domagła
24' Jacek Żuk
28' Kacper Lipka (Gol samobójczy)
27' Paweł Art
38' Kacper Lipka
39' Wojciech Biernat
Zawodnik meczu: Jacek Żuk (Najaktywniejszy zawodnik na boisku, zdobył też dwie ważne bramki.)

Ekipa Lex Pistols w słoneczną środę postanowiła postawić kropkę nad „i”. Drugi mecz tego samego wieczoru miał przynieść komplet oczek i pewny awans do fazy barażowej. Niecałą godzinę po tym jak ekipa Maksymiliana Kreja pokonała 4:0 Capgemini, mecz z Prosiakami miał być tylko spacerkiem. Szlagier drugiej ligi rozpoczął się dość spokojnie, Pistolsi próbowali od pierwszych minut narzucić swój styl gry ale Prosiaki nie dały wciągnąć się w tą taktykę. Z minuty na minutę gołym okiem było widać, że obie drużyny prezentują dobry poziom i walka o trzy punkty będzie toczyła się do ostatnich minut. Sytuacji podbramkowych w pierwszej części gry było jak niewiele, nieustępliwa walka o każdy metr boiska była priorytetem a drużyny zapomniały wręcz, że piłka nożna to gra polegająca na strzeleniu gola przeciwnikom. Gdy wydawało się, że pierwsza odsłona zakończy się bezbramkowym remisem na strzał z dystansu zdecydował się Jacek Żuk czym zupełnie zaskoczył bramkarza Pistolsów. Do przerwy Prosiaki prowadziły 1:0. Druga odsłona rozpoczęła się idealnie dla ekipy Dawida Mroza, chwilę po wznowieniu gry strzał z połowy boiska w kierunku bramki Michała Kluski oddał Michał Domagała, piłka przelobowała bramkarza i wpadła do siatki. Prosiaki poszły za ciosem i trzy minuty później prowadzili już 3:0, po niezbyt udanej akcji ofensywnej Prosiaków piłkę przejęli zawodnicy Lex jednak Jacek Żuk walczył do końca i odzyskał futbolówkę strzelając w kierunku bramki, Kluska przy tym strzale był bezradny. Nadzieje na korzystny wynik odżyły w 27 minucie, dystans do rywala zmniejszył Paweł Art. Minutę po strzale Arta trzeba było znowu odrabiać straty, Kacper Lipka chciał podać piłkę głową do swojego bramkarza lecz zrobił to tak niefortunnie, że ta wpadła do bramki. Trzybramkowe prowadzenie uspokoiło ekipę Mroza i do końca spotkania wydawać się mogło, że Prosiaki kontrolują przebieg meczu. Ostatnie trzy minuty należały do drużyny Lex Pistols, który zdobył jeszcze dwie bramki i końcówka spotkania zrobiła się dość nerwowa. Najpierw drugą bramkę dla Pistols zdobył Wojciech Biernat a minutę przed końcowym gwizdkiem Kacper Lipka odwdzięczył się kolegom z zespołu za "swojaka" strzelając zza pola karnego. Ostatecznie Prosiaki po dość dobrym widowisku utrzymały prowadzenie i ostatecznie wygrały 4:3. W następnym meczu Mróz i spółka zagrają z ACN FC, Lex Pistols powalczy z Brak Sponsora.