09.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
0 : 4
( 0 : 0 )
Skład: Art, Kuczyński, Jurgowiak, Biernat, Krej, Lipka, Malinowski, Krawczyk, Maj, Mieszkalski, Kluska
Skład: Nowak, Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Porwoł, Skornicz, Purtak, Zając, Wachowicz, Dybowski, Jaz
23' Radosław Mieszkalski
26' Daniel Maj
34' Maksymilian Krej (Rzut karny)
36' Maksymilian Krej
Zawodnik meczu: Maksymilian Krej (Kreował grę zespołu, zdobył dwie bramki, przełamał niemoc strzelecką Lex Pistolsów.)

Lex Pistols rozegrał do tej pory trzy spotkania i z kompletem punktów zajmuje miejsce w środku tabeli grupy B, 3 ligi. Capgemini wciąż znajduje się w strefie promowanej do fazy play-off drużyn walczących o awans do 2 ligi. Oba zespoły chciały ten mecz wygrać by zrobić kolejny krok w kierunku opuszczenia najniższej klasy rozgrywkowej, nic więc dziwnego, że przybyły liczną grupą zawodników. Jak na stawkę meczu, pierwsza połowa nie była porywająca, brakowało w niej klarownych sytuacji podbramkowych oraz przede wszystkim goli. Dwukrotnie bliscy szczęścia byli zawodnicy Capgemini ale niepewne interwencje powracającego do składu Lex Pistol, Michała Kluski uratował słupek. Gra ożywiła się dopiero po zmianie stron. Jako pierwszy, w 23 minucie do siatki Mateusza Kapanowskiego trafił Radosław Mieszkalski, który sprytną podcinką z odległości pięciu metrów przelobował interweniującego bramkarza Capgemini. Trzy minuty później zrobiło się 2:0, tuż przed polem karnym rywali piłkę przejął Maksymilian Krej po czym zagrał ją do Daniela Maja a ten bez problemu skierował ją do bramki. Na trzeciego gola Pistolsów czekaliśmy do 34 minuty gdy Maksymilian Krej okazał się pewnym ekzegutorem rzutu karnego. Kapitan Lex Pistols, dwie minuty później po raz drugi zapisał się na liście strzelców, tym razem dobił strzał Jurgowiaka po niepewnej interwencji bramkarza Capgemini. Lex Pistols dość gładko wygrał z kandydatem to pierwszego miejsca w 3 lidze 4:0. Chwilę później czekał ich mecz z Prosiakami. Capgemini by utrzymać się w pierwszej trójce musi wygrać swój ostatni mecz w fazie grupowej z Brak Sponsora.