tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prosiaki 8 +10 17
2 . Capgemini 8 +10 16
3 . Lex Pistols 8 +12 15
4 . Brak Sponsora 8 +10 14
5 . Geoban 8 +1 14
6 . Rozważni i Romantyczni 8 -3 10
7 . Ex Eurobank 8 -12 8
8 . ACN FC 8 -7 6
9 . Ceneo.pl 8 -21 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
07.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Ex Eurobank
Prosiaki
4 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Stangret, Wilkiewicz, Piotrowski, Sudak, Zawierucha, Woźniak
Skład: Kroma, Szczygieł, Szatkiewicz, Szatkiewicz, Mróz, Domagła, Mróz, Szewczyk, Dąbrowski
12' Wojciech Zawierucha
16' Wojciech Zawierucha
39' Maciej Wilkiewicz
2' Marek Szewczyk
10' Marek Szewczyk
37' Marek Szewczyk
40' Michał Domagła
Zawodnik meczu: Marek Szewczyk (Wykorzystał w 100 % wszystkie swoje sytuacje podbramkowe. Zdobywając trzy bramki godnie zastąpił w linii ataku Jacka Żuka. )

Trzy mecze bez zwycięstwa ekipy Prosiaków sprawiły, że sprawa awansu do strefy barażowej mocno się skomplikowała, pojedynek z Ex Eurobankiem był ostatnim dzwonkiem, każdy inny wynik niż zwycięstwo odbierane będą w kategorii porażki. Tuż przed meczem humory nie dopisywały żadnej z drużyn, lista nieobecnych osób była dość długa, na dodatek zawodnicy Eurobanku stawili się zaledwie w sześcioosobowym składzie. Od początku spotkania wydawało się że zwycięstwo Prosiaków będzie tylko formalnością, już w 2 minucie wynik spotkania otworzył Marek Szewczyk i miało być z górki. Nic bardziej mylnego, Ex Eurobank mógł odpowiedzieć błyskawiczne, Zawierucha dwukrotnie w odstępie kilku minut przegrał jednak pojedynek z Kromą. Przewaga jednego zawodnik nie była widoczna gołym okiem, bankowcy w pewnych momentach minimalnie przeważali jednak ciągle brakowało wykończenia. W 10 minucie po akcji Dawida Mroza było 2:0, pomocnik Prosiaków idealnym podaniem obsłużył Marka Szewczyka, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Dwie minuty później Eurobank zdobył bramkę kontaktową, błąd obrońców z zimną krwią wykorzystał Mikołaj Woźniak. Pod koniec pierwszej części Ex mogli wyrównać niestety wciąż skutecznością nie grzeszył Zawierucha. Do przerwy Prosiaki prowadziły minimalnie 2:1.  Druga część meczu była bardzo dziwna, ekipa Mroza nie przypominała zespołu z początku rozgrywek, chaos i indywidualne popisy zawodników nie przekładały się na wynik sportowy. Ex Eurobank nie miał nic do stracenia i wraz z upływem czasu starał się walczyć o korzystny wynik. Niemal przez całą drugą połowę byliśmy świadkami słabego widowiska, przysłowiowa kopanina zniechęcała widzów do oglądania tego pojedynku. Jedni i drudzy prezentowali wakacyjny futbol. Gra ożywiła się dopiero pod koniec meczu, w 37 minucie padła trzecia bramka dla Prosiaków, Marek Szewczyk wykończył podanie Domagały i na swoim koncie zanotował trzy trafienia, godnie zastępując w linii napadu nieobecnego Jacka Żuka. Tuż przed końcem meczu "bankowcy" zdobyli kontaktową bramkę za sprawą Macieja Wilkiewicza ale kropkę nad i postawił w 40 minucie Michał Domagała. Ostatecznie Prosiaki prezentując bardzo niski poziom sportowy pokonali Eurobank 4:2 i nadal zachowują szansę na awans do strefy barażowej. Następny mecz z Lex Pistols będzie pojedynkiem o być albo nie być. Eurobank gra już o pietruszkę i w kolejnej konfrontacji podejmie Ceneo.pl.

autor: Adrian Miedziński