25.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Kaźmierczak, Górski, Biełuś, Pacholski, Trubicki, Piech, Maraj, Galiński, Kotwica
Skład: Nowak, Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Porwoł, Skornicz, Zagórny, Purtak, Zając, Jakimczyk
20' Przemysław Trubicki
26' Przemysław Trubicki
30' Paweł Górski
19' Marek Matczak
Zawodnik meczu: Przemysław Trubicki (Wykorzystał co miał do wykorzystania, zdobył dwie bramki na wagę zwycięstwa.)

Coraz ciekawiej robi się w grupie B, 3 ligi. Dzień przed meczem z Capgemini, Geoban miał poważne kłopoty ze skompletowaniem składu i wydawało się, że drużyna Marka Matczaka zgarnie darmowe, trzy punkty. Geobanowi udało się zebrać i podjął walkę z liderem. Spotkanie rozpoczęło się od zmasowanych ataków Capgemini, już w 2 minucie Andrzej Kałuża oddał kąśliwy strzał tuż obok lewego słupka bramki Geobanu. Pięć minut później Tomasz Purtak trafił w słupek. Przed upływem kwadransu własnego bramkarza mógł zaskoczyć Łukasz Galiński jednak piłka poszybowała nad poprzeczką. Geoban w tym czasie nie przeprowadził żadnej sensownej akcji by móc zagrozić liderowi 3 ligi. Kluczowym momentem była 19 minuta gdy żółtą kartką ukarany został filar defensywy Capgemini, Marek Matczak. Geoban wykorzystał dwuminutową grę w przewadze i tuż przed zakończeniem pierwszej połowy meczu Przemysław Trubicki z dość bliskiej odległości posłał piłkę do siatki rywali między nogami Mateusza Kapanowskiego. Był to pierwszy strzał Geobanu w światło bramki. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, drużyną częściej odwiedzającą pole karne przeciwników było Capgemini. W 23 minucie po zagraniu własnego zawodnika, piłkę w ręce złapał Łukasz Maraj, sędzia Andrzej Malec wskazał na rzut wolny po którym piłka znalazła się w bramce Geobanu lecz arbiter dopatrzył się zagrania ręką napastnika Capgemini i słusznie nie uznał gola. Minutę później Capgemini Purtak oddał mocny strzał w kierunku bramki Geobanu ale na linii tego strzału stanął kolega z zespołu, Łukasz Nowak. W 26 minucie Geoban oddał drugi strzał w kierunku bramki Kapanowskiego, z dystansu przymierzył Przemysław Trubicki i zrobiło się 2:0 ! Capgemini nie zamierzało odpuszczać i wciąż szturmowało bramkę wicelidera ale defensywa Geobanu spisywała się bez żadnych zarzutów. W 39 min. rozmiar porażki mógł zmniejszyć Łukasz Nowak, niestety nie wykorzyształ rzutu karnego gdyż jego intencje wyczuł Maraj. Po bardzo ciekawmym widowisku Geoban pokonał Capgemini 2:0 i na pozycji lidera nastąpiła zmiana. By zapewnić sobie grę w barażach o awans do 2 ligi Geoban nie może przegrać ostatniego już spotkania w rundzie eliminacyjnej z ACN FC. Capgemini w nieco trudniejszej sytuacji gdyż ich kolejnym rywalem będzie groźny Lex Pistols.