25.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 0 )
Skład: Niedźwiecki, Kopiński, Hebbechi, Kawałko, Mazurek, Góreczny, Latas, Chaib, Czarnik, Dwernicki, Ibrahima Sane, Wieczorek
Skład: Cieślak, Szczepański, Martynowicz, Rosołowicz, Gorazdowski, Pindera, Bodziony, Kaziura
5' Mateusz Bodziony
25' Bartosz Rosołowicz
28' Krzysztof Kaziura
36' Sławomir Mazurek (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Bartosz Rosołowicz (Zdobył bramkę na 2:0 co wprowadziło spokój w szeregi Brak Sponsora.)

ACN FC po zwycięstwie w pierwszym meczu pozostawił po sobie dorbe wrażenie, później było już jednak coraż gorzej i do tej pory, po sześciu kolejkach na koncie debiutanta widnieją tylko trzy punkty. Brak Sponsora gra przeciętnie ale nazbierał już dziesięć oczek i wskoczył na trzecie miejsce w tabeli grupy B, 3 ligi. Spotkanie pomiędzy tymi drużynymi było najsłabszym widowiskiem w dniu wczorajszym, choć padły aż cztery bramki to na boisku panował istny haos. Już w 5 minucie na prowadzenie wyszła ekipa Brak Sponsora, mając przed sobą tylko bramkarza, delikatny strzał tuż przy słupku oddał Mateusz Bodziony. W 11 minucie na 2:0 mógł podwyższyć Tadeusz Pindera ale jego strzał z głowy okazał się niecelny. Na kolejne trafienie musieliśmy więc czekać do 25 minuty, wtedy to swoim trafieniem spokój w szeregi swojej drużyny wprowadził Bartosz Rosołowicz. Trzy minuty później Brak Sponsora prowadził już 3:0, bramkę zdobył debiutujący w tym sezonie Krzysztof Kaziura. Chwilę później Kaziura w komiczny sposób będąc na linii bramkowej minął się z piłką i wpadł do bramki a mogło być 4:0. Co się odwlecze do nie uciecze jak mawia stare przysłowie, w 36 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Paweł Gorazdowski, piłkę przedłużył obrońca ACN FC, Sławomir Mazurek i Paweł Niedźwiecki nie miał szans. Rozmiar porażki na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem mógł zmniejszyć Arfan Ibrahima Sane, czarnoskóry zawodnik został faulowany w polu karnym a sędzia Andrzej Malec nie miał wątpliwości by wskazać na rzut karny. Sam poszkodowany podszedł do piłki ale jego strzał pewnie wybronił bramkarz Brak Sponsora. Po słabym widowisku ekipa Bartosza Rosołowicza zgarnęła 3 punkty i wskoczyła do strefy promowanej awansem. Ich kolejnym rywalem będą Rozważni i Romantyczni, ACN FC spróbuje powalczyć z Geobanem.