23.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
2 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Kroma, Szatkiewicz, Mróz, Domagła, Mróz, Żuk, Karpiński, Dąbrowski
Skład: Kaźmierczak, Biełuś, Sikora, Pacholski, Trubicki, Piech, Maraj, Galiński
1' Przemysław Trubicki
36' Piotr Piech
Zawodnik meczu: Przemysław Trubicki (Najaktywniejszy zawodnik na boisku, zdobył bramkę już w 15 minucie meczu.)

Bardzo ważny mecz w kontekście awansu do fazy barażowej. Zwycięzca tego pojedynku jedną nogą będzie już w elicie walczącej o awans do 2 ligi. W obu drużynach przedmeczowe nastawienie było dość bojowe, zwłaszcza w ekipie Prosiaków Dawid Mróz wybiegł w dość daleką przyszłość, w której to jego drużyna walczy z drugoligowcami. Już w 15 sekundzie meczu pewnym strzałem zza pola karnego, marzenia kierownika zespołu Prosiaków rozwiał napastnik Geobanu, Przemysław Trubicki. Po straconej bramce przez pewien okres czasu panował haos, stracona bramka wręcz zdezorientowała  Prosiaków, którzy nie mieli pomysłu na grę. Geoban prowadząc skromnie 1:0 nastawił się na grę defensywną licząc na szybkie kontry. Drużyna Mroza przebudziła się w 10 minucie, do udanym przechwycie w środku pola Dawid Mróz popędził na bramkę rywali podając w ostatniej chwili do Jacka Żuka, ten niemal natychmiastowo, z pierwszej piłki oddał ją koledze ale Mróz nie zdołał opanować futbolówki i cała akcja zakończyła się fiaskiem. W 14 minucie dobrą okazję zmarnował Żuk strzelając minimalnie obok słupka. W końcówce pierwszej połowy znakomitą, dwójkową akcję przeprowadzili Dąbrowski oraz Żuk lecz strzał tego drugiego powędrował obok słupka. Całkowicie cofnięty zespół Geobanu po udanym początku meczu kompletnie nie mógł sobie poradzić w akcjach ofensywnych. Do przerwy więcej bramek nie ujrzeliśmy i Geoban dość zaskakująco prowadził 1:0. Druga odsłona meczu mogła mieć identyczny przebieg jak pierwsza, po dobrym podaniu Piecha na strzał z głowy zdecydował się Pacholski ale Kromę wyręczyła poprzeczka. Z minuty na minutę Prosiaki grały coraz bardziej nerwowo i  indywidualnie, brakowało dokładnych podań a poszczególni zawodnicy sami chcieli rozstrzygnąć losy spotkania. Bezradność ekipy Prosiaków wykorzystał w 36 minucie Piotr Piech, po dobrym podaniu Łukasza Sikory napastnik bez problemów wpakował piłkę do pustej bramki. W 38 minucie kontaktowego gola mógł strzelić Jacek Żuk, po minięci brakarza strzelił do pustej bramki lecz w ostatniej chwili z linii piłkę wybił obrońca Geobanu. W końcówce meczu rywali mógł dobić Trubicki, jednak w sytuacji 3 na 1 fatalnie skiksował. Ostatecznie Geoban wygrał 2:0 i wskoczył na pozycję wicelidera. Prosiaki podłamani ale broni składać nie zamierzają i mecz z Ex Eurobankiem będzie niezwykle ważny. Geoban zmierzy się z w szlagierowym spotkaniu z Capgemini.