17.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Kania, Kuczyński, Lachowicz, Nogala, Krej, Lipka, Janik, Malinowski, Krawczyk, Kluska, Kubiak
Skład: Morawiecki, Kaźmierczak, Górski, Jakóbek, Biełuś, Sikora, Pacholski, Trubicki, Maraj
1' Maksymilian Krej
4' Kacper Lipka
23' Paweł Kaźmierczak (Gol samobójczy)
33' Kacper Lipka
39' Maksymilian Krej
40' Maksymilian Krej
25' Łukasz Jakóbek
27' Łukasz Jakóbek
28' Paweł Pacholski
38' Łukasz Biełuś
Zawodnik meczu: Maksymilian Krej (Ustrzelił hattricka, zaliczył asystę. )

Od pierszej kolejki zespół Geobanu zadziwił wszystkich trzecioligowców nie ponosząc porażki we wszystkich czterech spotkaniach, mecz z Lex Pistols do łatwych nie należy i trzeba będzie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. W obozie rywala zabrakło najlepszego Pistolsa - Wojciecha Biernata. Ławka rezerwowych drużyny Kreja była jednak bardzo liczebna i dziura po Wojtku została załatana bez problemu. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem Lex Pistols, od zdobytej bramki już w 1 minucie meczu. Autorem premierowego trafienia był Maksymilian Krej. Gdy w 5 minucie Krej idealnym podaniem obsłużył Lipkę zespół był pewien, że nie odda prowadzenia do końca. Wszyscy zgromadzeni zawodnicy oraz kibice byli przekonani, iż maszyna o nazwie Lex Pistols zmiażdży w dalszej fazie swoich przeciwników. Sytuacji było co niemiara, Lex marnował bardzo dobre okazje a Geoban tylko czasami przeszkadzał rywalowi. Sama dobra  gra Przemysława Trubickiego nie pomoże i punktów nie da, trzeba było walczyć całym zespołem. Piłkarze Geobanu zagrali tak, jakby związano im nogi. Pistolsi natomiast z takiego prezentu nie skorzystali i sami są sobie winni, że do przerwy prowadzili tylko 2:0. Druga połowa rozpoczęła się od podwyższenia wyniku, na listę strzelców wpisał się Paweł Kaźmierczak, niestety było to trafienie samobójcze. W 25 minucie za niesportowe zachowanie zółtą kartę otrzymał Łukasz Jakóbek, odbywając karę na ławce rezerwowych zawodnik dość prowokacyjnie i w sposób niecenzuralny obrażał arbitra. Rozjemca zawodów, Hubert Kut bez wahania pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę. Jakóbek odpocznie sobie od ligowej piłki 2 mecze. W 28 minucie Geoban zdobył swoją pierwszą bramkę, na listę strzelców wpisał się Paweł Pacholski, pomocnik znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie bowiem prowokatorem całej sytuacji był Trubicki, który przebiegł przez pół boiska oddając strzał w kierunku bramki Kluski, bramkarz odbił piłkę prosto pod nogi jednak Pacholskiego. Pistolsi w 33 podwyższyli prowadzenie, bramkę w zamieszaniu w polu karnym zdobył Kacper Lipka. Tuż przed końcem meczu ujrzeliśmy jeszcze trzy trafienia, najpierw rozmiary porażki zmniejszył Łukasz Biełuś a w ostatnich sekundach Maksymilian Krej dwukrotnie trafił do siatki Maraja, tym samym zawodnik skompletował hat-trika. Ostatecznie spadkowicze z 2 ligi wygrali wysoko 6:2. Drugie zwycięstwo z rzędu sprawia, że Pistols poważnie myśli o powrocie do wyższej klasy rozgrywkowej. W następnym meczu zespół Kreja zagra z Ceneo.pl, Geoban w kluczowym meczu zmierzy się z  Prosiakami.