16.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Sudnik, Hebbechi, Dhouib, Kawałko, Mazurek, Lawless, Góreczny, Latas, Chaib, Czarnik, Ibrahima Sane, Wieczorek
Skład: Stangret, Wilkiewicz, Paszek, Gołkowski, Gołkowski, Piotrowski, Mrożek, Zawierucha, Nowaczyk
3' Peter Lawless
5' Rafał Góreczny
17' Radosław Czarnik (Rzut karny)
37' Peter Lawless
38' Arfan Ibrahima Sane
8' Wojciech Zawierucha
18' Wojciech Zawierucha
28' Wojciech Zawierucha
31' Marek Paszek
33' Grzegorz Gołkowski
35' Marek Paszek
36' Hubert Nowaczyk
Zawodnik meczu: Grzegorz Gołkowski (Najkreatywniejszy zawodnik na boisku, swoją świetną grę udokumentował bramką.)

W ostatnim pojedynku zawodnicy Eurobanku dostali sromotną lekcje futbolu od zawodników Brak Sponsora. Wydawać się mogło, że strata aż 11 bramek w jednym meczu tylko zniechęci "Bankowców" do dalszej gry. Nic bardziej mylnego kapitan Marek Paszek bardzo mocno zmotywował swój zespół do gry i drużyna wstawiła się przy ulicy Sarbinowskiej w bojowych nastrojach. Już na początku meczu świetne nastroje piłkarzom Eurobanku popsuł Peter Lawless, zawodnik wykorzystał złe ustawienie Piotrowskiego i mocnym strzałem trafił tuż przy słupku. Gdy po 5 minutach gry było 0:2 wydawać się mogło, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki. Bramkę po błędzie pomocnika Ex Eurobanku Grzegorza Gołkowskiego zdobył Rafał Góreczny.  Swoje winy zawodnik odkupił w ósmej minucie meczu, to właśnie od niego rozpoczęła się akcja, która zakończyła się kontaktową bramką, spory udział przy trafieniu Zawieruchy miał również obrońca Eurobanku, Maciej Wilkiewicz sprytnie zagrywając piłkę głową tuż przed bramkarzem. W 15 minucie najmłodszy w zespole Eurobanku a zarazem w całych rozgrywkach Ligi WROCBAL, Gracja Gołkowski mógł doprowadzić do remisu, niestety zbyt lekko strzelił w kierunku bramki Sudnika. Niewykorzystana okazja zemściła się w 17 minucie meczu, po szybkiej kontrze bramkarz Eurobanku faulował w polu karnym Radosława Czernika, rzut karny pewnie wykorzystał sam poszkodowany. Minutę później Eurobank zdobył bramkę kontaktową, wszystko za sprawą Zawieruchy, który najpierw trafił w poprzeczkę a po chwili precyzyjnie uderzył okienko bramki. Po istnej kanonadzie strzeleckiej zawodnicy obu drużyn schodzili na przerwę przy minimalnym prowadzeniu ACN FC 3:2. Druga odsłona rozpoczęła się od mocnych ataków debiutanta naszych rozgrywek jednak brakowało przysłowiowej kropki nad "i". W 28 minucie Eurobank doprowadził do remisu, ponownie do siatki rywali trafił Zawierucha kompletując hat-trika. Trzy minuty później Marek Paszek wyprowadził swój zespół na prowadzenie, skutecznie strzelił w środek bramki zza pola karnego. W 33 minucie swoje pięć groszy dołożył bardzo aktywny tego dnia Grzegorz Gołkowski strzelając mocno z dystansu. Rywali zszokował w 35 minucie Marek Paszek, kapitan skierował piłkę do pustej bramki do dośrodkowaniu Gracjana Gołkowskiego. ACN przespał początek drugiej połowy i zaczął grać swoją piłkę w ostatnich trzech minutach meczu. Zaczęło się źle od fatalnie wykonanego rzutu karnego przez Czarniaka (bramkarz obronił) poźniej było już lepiej, najpierw druga bramkę w tym spotkaniu zdobył Peter Lawless a  minutę przed końcem kontaktowe trafienie zaliczył Arfan Ibrahima Sane. Do strzelenia wyrównującej bramki zespołowi ACN niestety zabrakło już czasu. Dość sensacyjnie Eurobank podniósł się z kolan i wygrał minimalnie 6:5. To już drugi mecz z rzędu w wykonaniu piłkarzy Ex gdzie zawodnicy obu drużyn strzelają ponad 10 bramek w meczu.  W następnym pojedynku "Bankowcy" zmierzą się z Rozważnymi i Romantycznymi zaś ACN FC podejmie Brak Sponsora.