tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prosiaki 8 +10 17
2 . Capgemini 8 +10 16
3 . Lex Pistols 8 +12 15
4 . Brak Sponsora 8 +10 14
5 . Geoban 8 +1 14
6 . Rozważni i Romantyczni 8 -3 10
7 . Ex Eurobank 8 -12 8
8 . ACN FC 8 -7 6
9 . Ceneo.pl 8 -21 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
11.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Geoban
Ceneo.pl
0 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Kaźmierczak, Górski, Małochwiej, Jakóbek, Biełuś, Sikora, Pacholski, Trubicki, Piech, Maraj, Galiński, Kotwica
Skład: Luft, Sandomierski, Delost, Świta, Mackiewicz, Dobrzański, Listwan, Matyja, Mackiewicz
29' Michał Małochwiej
37' Łukasz Biełuś
Zawodnik meczu: Kamil Delost (Bez wątpienia najlepszy zawodnik na boisku, mimo porażki to właśnie bramkarz Ceneo.pl przez długi czas powstrzymywał ataki Geobanu.)

Po ostatnich sukcesach Geobanu mogło się wydawać, że przedostatnie w tabeli gr.B, 3 ligi Ceneo.pl zostanie pożarte przez ekipę Łukasza Sikory. Jak się okazało może i tak by się stało gdyby nie wyśmienita forma bramkarza Ceneo. Kamil Delost wielokrotnie powstrzymywał natarcia rywali. O ile pierwsza połowa meczu nie była porywającym widowiskiem to w części drugiej było widać walkę o końcowy sukces. Po raz pierwszy, bramkarz Ceneo.pl błysnął w 25 min. gdy wybronił strzał Przemysława Trubickiego. Minutę później Trubicki popisał się idealną wrzutką na głowę Piecha ale i tym razem dobrze ustawiony był bramkarz Ceneo.pl. Kolejna groźna akcja miała miejsce w 30 minucie, strzał Łukasza Biełusia powędrował jednak wysoko nad poprzeczką Delosta. Po drugiej stronie boiska, Łukasz Maraj długo był bezrobotny jednak w 31 minucie ustawił się na tyle dobrze, że Rafał Dobrzańki z odległości czterech metrów nie zdołał zdobyć bramki dla Ceneo. Na cztery minuty przed końcem meczu wydawało się, że Geoban wreszcie znajdzie sposób na zdobycie twierdzy strzeżonej przeż Delosta, nic bardziej mylnego. Bramkarz Ceneo najpierw świetnie wybronił strzał Kazimierczaka a później po dobitce Łukasza Sikory uratował go słupek. Geoban by wygrać potrzebował dość kuriozalnego gola, w 37 minucie obrońca Ceneo, Tomasz Sandomierski wybił piłkę z pola karnego na tyle nieortunnie, że ta trafiła w atakującego wysokim pressingiem Łukasza Biełusia. Tym razem Delost nie miał czasu na dobrą interwencję, kompletnie zaskoczony bramkarz musiał wyjąć piłkę z własnej siatki. Geoban zwycięstwa nie oddał do końcowego gwizdka i przypisał sobie kolejne 3 punkty. Za tydzień formę drużyny Łukasza Sikory sprawdzi Lex Pistols, najbliższym rywalem Ceneo.pl będzie liderujące Capgemini.

Fotogaleria z meczu

autor: Marcin Wiktorowski