10.04 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 11
( 2 : 4 )
Skład: Pietrzak, Cieślak, Szczepański, Woś, Rosołowicz, Grzywacz, Gorazdowski, Głuszek, Bodziony, Stawarz
Skład: Stangret, Wilkiewicz, Paszek, Gołkowski, Gołkowski, Piotrowski, Szwarc, Mrożek
3' Paweł Gorazdowski
7' Marcin Grzywacz
9' Mateusz Bodziony
16' Marcin Grzywacz
22' Mateusz Bodziony
25' Paweł Gorazdowski
28' Paweł Gorazdowski
34' Leszek Szczepański
36' Paweł Gorazdowski
38' Mateusz Bodziony
39' Sylwester Głuszek
5' Marek Paszek
18' Bartłomiej Mrożek
30' Grzegorz Gołkowski
Zawodnik meczu: Paweł Gorazdowski (Zdobył cztery bramki, często wspomagał linię defensywną.)

Ex Eurobank w rozgrywkach trzeciej ligi wystartował bardzo słabo, podopieczni Marka Paszka zanotowali dwie porażki i okupują dno tabeli, odmienną formę prezentuje Brak Sponsora, zespół rozpoczął dość dobrze i zakotwiczył się w górnych rejonach tabeli. Nic więc dziwnego, że faworytem tego pojedynku była ekipa Bartosza Rosołowicza. Mecz rozpoczął się od bramki dla drużyny Brak Sponsora, w 3 minucie Paweł Gorazdowski pewnie wykorzystał rzut wolny. Po dwóch kolejnych minutach wszystko rozpoczęło się od nowa, pewnym strzałem zza pola karnego stan meczu wyrównał Marek Paszek. Oba zespoły od początku nastawiły się na futbol na tak, bramki padały jak na zawołanie, odzwierciedleniem tych słów była 7 minuta meczu, Bramkę na 2:1 dla Brak Sponsora po dobrym dośrodkowaniu Gałuszki zdobył były gracz Marcin Grzywacz. W 9 minucie było już 3:1 w zamieszaniu pod bramką najprzytomniej zachował się Mateusz Bodziony i pewnym strzałem pokonał Szwarca. Cztery bramki po dziewięciu minutach gry to było bardzo mało dla obydwu zespołów. W dalszej części meczu drużyny nastawione były bardzo ofensywnie. W 16 minucie meczu swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Grzywacz, na jego trafienie w 18 minucie odpowiedział Bartłomiej Mrożek. Już dawno przy ulicy Sarbinowskiej nie ujrzeliśmy takiego festiwalu strzeleckiego. Do przerwy mieliśmy dwubramkowe prowadzenie Brak Sponsora 4:2.  Druga odsłona niczym szczególnym nie odbiegała od pierwszej części, wprawdzie padały kolejny bramki ale prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Rosołowicza. Strzelanie w drugiej części rozpoczął Bodziony, który trafiając dwukrotnie ustrzelił hat-trika. Kolejnym zawodnikiem, który popisał się hat-trickiem był Paweł Gorazdowski, który w kilka minut strzelił również trzy bramki i spotkanie zakończył z czterema trafieniami. W międzyczasie Eurobank zmniejszył dystans do rywala za sprawą Grzegorza Gołkowskiego. W końcówce spotkania swoje dwa grosze do meczu dołożyli odpowiednio Szczepiński oraz Głuszek. Po czterdziestu minutach meczu Brak Sponsora rozbił w pył EX Eurobank aż 11:3. Wielka forma czy po prostu słabo grający Eurobank był przyczyną tak wysokiego zwycięstwa ? Odpowiedz poznamy podczas najbliższego spotkania , jedni jak i drudzy zmierzą się z ACN FC.