tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prosiaki 8 +10 17
2 . Capgemini 8 +10 16
3 . Lex Pistols 8 +12 15
4 . Brak Sponsora 8 +10 14
5 . Geoban 8 +1 14
6 . Rozważni i Romantyczni 8 -3 10
7 . Ex Eurobank 8 -12 8
8 . ACN FC 8 -7 6
9 . Ceneo.pl 8 -21 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
04.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
ACN FC
Capgemini
1 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Sudnik, Hebbechi, Dhouib, Kawałko, Mazurek, Lawless, Góreczny, Góra, Latas, Chaib, Czarnik
Skład: Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Purtak, Makos, Wachowicz, Jakimczyk, Jaz
5' Tomasz Purtak
Zawodnik meczu: Marek Sudnik (Dzięki jego interwencjom jego zespół przegrał tylko 0:1. Bramkarz ACN FC był najbarwniejszą postacią tego meczu.)

Drużyna ACN FC grająca pierwszy sezon w naszych rozgrywkach powoli zaczyna przyzwyczajać się do realiów jakie panują przy ulicy Sarbinowskiej, zawodnicy zaczynają rozumieć, że dla niektórych drużyn gra w tego typu rozgrywkach jest piłkarskim świętem i podchodzą bardzo poważnie do każdego meczu. Forma zabawy przeistoczyła się w zaciętą walkę o sukces. Mecz z zaskakującym liderem miał dać odpowiedz w jakiej dyspozycji są obie drużyny na dzień dzisiejszy. W zespole Capgemini zabrakło lidera klasyfikacji strzelców 3 ligi, Łukasza Nowaka. Początek meczu to wyraźna przewaga lidera, zespół grał mądrze w obronie i każdą akcję ofensywną dokładnie przemyślał. Efekty zobaczyliśmy już w 5 minucie meczu, po podaniu Wachowicza piłkę w polu karnym przytrzymał Tomasz Purtak i wykonując obrót pomimo asysty dwóch obrońców skierował piłkę do bramki ACN FC obok bezradnego Marka Sudnika. W 10 minucie oko w oko z bramkarzem ACN stanął Kałuża ale tym razem górą okazał się goalkeeper. Obcokrajowcy nie mogli przedostać się w żaden sposób pod bramkę rywala, w pierwszej połowie zespół oddał tylko jeden niecelny strzał, autorem niechlubnej statystyki był Peter Lawless. Do przerwy zawodnicy Capgemini schodzili prowadząc skromnie 1:0. Druga odsłona była pojedynkiem: Capgemini – Sudnik. Bramkarz wielokrotnie wychodził obronną ręką w starciu z napastnikami, bliski pokonania Sudnika byli: dwukrotnie Kałuża  oraz Wachowicz, niewykorzystane sytuacje mogły się zemścić w 36 minucie, tylko Peter Lawless wie jak nie trafił do pustej bramki stojąc metr od niej. Capgemini  nie dało się pokonać ekipie obcokrajowców i odniosła skromne zwycięstwo 1:0. Komplet oczek pozwoli zespołowi Matczaka spędzić Święta Wielkanocne w fotelu lidera, w następnym meczu zespół zmierzy się z Prosiakami i to będzie prawdziwy hit w 3 lidze. ACN FC spróbuje pokonać Rozważnych i Romantycznych.

autor: Adrian Miedziński