30.03 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Mróz, Żuk, Karpiński, Dąbrowski
Skład: Cieślak, Szczepański, Martynowicz, Woś, Rosołowicz, Grzywacz, Gorazdowski, Pindera, Głuszek, Stawarz
16' Adam Dąbrowski
30' Dawid Mróz
Zawodnik meczu: Jacek Żuk (Zawodnik Prosiaków wprawdzie bramki nie strzelił ale potwierdził, że jest ważnym ogniwem swojego zespołu.)

Jak to określił po pierwszym meczu kluczowy zawodnik Prosiaków - Dawid Mróz "Prosiaki wrócą na salony drugiej ligi, cel przed zespołem jest jasny, wywalczymy awans". Po wysokim zwycięstwie z Ceneo.pl apetyt rośnie w miarę jedzenia. Rywal Prosiaków pierwszy mecz wygrał również z ... Ceneo.pl tylko w nieco mniejszych rozmiarach. Od początku meczu prym wiodła ekipa Roberta Karpińskiego, w szeregach Brak Sponsora brakowało bramkarza i zawodnicy postanowili zmieniać się między sobą co jakiś czas. Bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy, długo zawodnicy nie mogli znaleźć recepty na pokonanie bramkarzy. Pierwsza bramka padła w 16 minucie meczu, do siatki B.Sponsora po dobrym dośrodkowaniu Szczygła trafił Adam Dąbrowski. Do końca pierwszej części gry wiało nudą i zawodnicy schodzili na przerwę przy minimalnym prowadzeniu Prosiaków 1:0.  Druga odsłona meczu nie była porażającym widowiskiem, sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, ani jedni ani drudzy nie mieli pomysłu na grę. Ciężko było określić, która drużyna jest lepsza, niby po jednej stronie starał się Żuk, po drugiej walczył Gorazdowski to w dalszym ciągu nie mogliśmy doczekać się bramki. Przełomowym momentem była 30 minuta meczu, rzut wolny wykonywał Jacek Żuk, napastnik zrobił to tak niefortunie, że jego strzał wylądował pod nogami Dawida Mroza, ten z takiego prezentu skorzystał i mocnym strzałem zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu. W 36 minucie powinno być 3:0 , z kontrą wyszedł Żuk i tylko on wie dlaczego nie podał do Mroza (obrońca wygrał z nim pojedynek jeden na jeden) czyżby Jacek bał się, że Dawid odbierze mu tytuł najskuteczniejszego zawodnika Prosiaków ??? Pytanie pozostaje wielką tajemnicą. Do końca meczu obie strony nie stworzyły sobie już żadnej klarownej sytuacji i Prosiaki w drugim meczu wygrywają do zera. W kolejnym meczu Przeciwnikiem Prosiaków będzie Capgemini, Brak Sponsora zmierzy się z Geobanem.