27.03 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 2 : 1 )
Skład: Cieślak, Szczepański, Woś, Grzywacz, Gorazdowski, Pindera, Głuszek, Bodziony, Stawarz
Skład: Luft, Sandomierski, Świta, Kocięcki, Walczak, Matyja, Kotwica, Nakonieczny, Mackiewicz
1' Marcin Grzywacz
27' Paweł Gorazdowski
30' Paweł Gorazdowski
35' Mateusz Bodziony
38' Kamil Woś
16' Damian Kotwica
19' Grzegorz Luft
38' Tomasz Sandomierski
38' Damian Kotwica
Zawodnik meczu: Paweł Gorazdowski (Zdobył dwie ważne bramki dla przebiegu spotkania. Często wspomagał kolegów z defensywy.)

Dla drużyny Ceneo.pl mecz z brakiem sponsora był ostatnim dzwonkiem aby włączyć się do walki o awans. Trzy rozegrane mecze i zaledwie jeden punkt nie rokuje sukcesu na przyszłość. Jeżeli chodzi o grę ekipy Brak Sponsora za dużo powiedzieć nie możemy gdyż w nowym sezonie nie mieliśmy okazji zobaczyć ich jeszcze w akcji. Początek meczu należał zdecydowanie do ekipy Bartosza Rosołowicza, jeszcze zawodnicy nie weszli dobrze w mecz a już prowadzili 1:0, autorem pierwszej bramki był Marcin Grzywacz. Skromne prowadzenie utrzymywało się przez dłuższy okres czasu, obie ekipy nie były w stanie stworzyć kolejnej sensownej akcji. Bliski podwyższenia wyniku był w 11 minucie Grzywacz jednak fatalnie przestrzelił z dwóch metrów. Ceneo.pl udało się wyrównać stan rywalizacji w 16 minucie. Damian Kotwica jak na kapitana przystało wziął ciężar gry na własne barki i w sytuacji sam na sam minął obrońcę po czym strzelił w środek bramki. Tuż przed przerwą Kotwica wystąpił w roli asystenta, po jego idealnym podaniu Grzegorz Luft trafił w krótki róg bramki. Przebudzenie "pomarańczowych" w końcówce drugiej części gry sprawiło, że Ceneo.pl schodziło na przerwę prowadząc 2:1. Brak Sponsora przeżywał lekki kryzys po okresie dobrej gry przyszła zadyszka. Druga odsłona zapowiadała sporo emocji. Brak Sponsora rozpoczął grę od wysokiego pressingu na całym boisku, presji nie wytrzymało Ceneo.pl i w 27 minucie Sandomierski skapitulował po raz drugi. Do siatki rywala trafił Paweł Gorazdowski. Trzy minuty później autor wyrównującej bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie, po dokładnym podaniu Bodzionego trafił do pustej bramki. W 35 minucie Brak Sponsora rozwiał wszelkie wątpliwości komu należą się trzy punkty, Bodziony strzałem w długi róg z lewego sektora boiska zaliczył premierowe trafienie w nowym sezonie. Ostatecznie podopieczni Rosołowicza wygrali 4:2. Ceneo.pl  praktycznie po trzeciej porażce może już odłożyć awans na kolejny sezon, wprawdzie liga jest nieobliczalna i wszystko może się zdarzyć to jednak patrząc na grę zespołu nie możemy być optymistami. W następnej potyczce zespół zmierzy się z Geobanem , Brak Sponsora podejmie liderujące Prosiaki.