Skład: Sandomierski, Świta, Kocięcki, Orfin, Mackiewicz, Kotwica, Nakonieczny, Mackiewicz, Świątkowski
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Mróz, Domagła, Mróz, Żuk, Karpiński, Dąbrowski
8' Jacek Żuk
24' Jacek Żuk
35' Dawid Mróz
39' Dawid Mróz
Zawodnik meczu: Dawid Mróz (Poprowadził Prosiaków do zwycięstwa. Ustrzelił hattricka i zaliczył asystę.)

Sympatyczna drużyna Prosiaków rozpoczęła zmagania w walce o awans do 2 ligi. Dla Ceneo.pl był to już trzeci mecze w tym sezonie. Spotkanie ledwo się rozpoczęło a Prosiaki mogły cieszyć się z prowadzenia. Szybka klepka z pierwszej piłki zakończyła się celnym trafieniem byłego króla strzelców 2 ligi - Jacka Żuka, asystę przy bramce napastnika zaliczył Dawid Mróz. Po upływie trzech minut było już 2:0, w główniej roli znów wystąpili Żuk i Mróz, pierwszy z ich w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza, który sparował piłkę pod nadbiegającego Mroza, Dawidowi nie pozostało nic jak umieścić piłkę w siatce. Ceneo.pl jeszcze nie weszło dobrze w mecz a już przegrywało 0:2, mało tego zespół nie potrafił skutecznie zareagować na stracone bramki i nie miał pomysłu na grę. W 8 minucie meczu Jacek Żuk zdobył trzecią bramkę dla Prosiaków, lekki strzał z dystansu, piłka otarła się od rąk bramkarza po czym trafiła w poprzeczkę i wpadła do siatki. Ceneo pierwszy skuteczny strzał oddało dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy, na strzał zza pola karnego zdecydował się Kotwica, piłka przeszła jednak minimalnie obok prawego słupka. Do przerwy zasłużone prowadzenie Prosiaków 3:0. Druga część meczu mogła rozpocząć się dobrze dla Ceneo.pl, niestety zabrakło odrobinę szczęścia Mackiewiczowi, piłka otarła się o słupek bramki Tomasza Kromy. Jak wykorzystuje się dobre okazje pokazał przeciwnikom w 24 minucie Jacek Żuk, filar drużyny strzałem zza pola karnego skompletował hat-trika. W ślady napastnika zespołu bardzo szybko poszedł Dawid Mróz, w 35 minucie skutecznie wykorzystał podanie Domagały i nie miał problemów z pokonaniem Świątkowskiego. Mróz w ostatniej minucie czasu gry skopiował wyczyn Żuka kompletując hat-trika, po przyjęciu piłki na klatkę piersiową oddał mocny strzał na bramkę rywali, Świątkowski nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję. Po kilku sekundach arbiter spotkania - Hubert Kut zakończył jednostronne widowisko. Prosiaki gładko wygrały 6:0. W następnym pojedynku łatwo już nie będzie, najbliższym rywalem obu drużyn będzie Brak Sponsora.