Skład: Luft, Sandomierski, Świta, Kocięcki, Orfin, Walczak, Kotwica, Mackiewicz
Skład: Sudnik, Kopiński, Hebbechi, Dhouib, Kawałko, Mazurek, Lawless, Góreczny, Góra, Latas, Chaib, Czarnik, Dwernicki, Ibrahima Sane, Wieczorek, Łebek
25' Tomasz Świta
7' Peter Lawless
24' Mezri Hebbechi
37' Peter Lawless
Zawodnik meczu: Peter Lawless (Doskonały debiut w nowych barwach byłego zawodnika BoNeY M. Zdobył dwie ważne bramki.)

Debiutantujący w lidze Wrocbal, ACN FC bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków, widać było przed meczem, że zawodnicy żyją tym nowym wyzwaniem jakie czeka ich na wiosnę. Liczba siedemnastu zawodników, których pojawienie się przy ulicy Sarbinowskiej zaskoczyło wszystkich. Jedynie nieistniejąca już drużyna Botów mogła równać się z ACN jeżeli chodzi o frekwencję na meczu. Skład drużyny jest iście miedzynarodowy więc język angielski jest wśród zawodników obowiązkowy. Ceneo.pl na mecz przybyło w skromnym ośmioosobowym składzie. Mecz rozpoczął się dość niemrawo, zbyt duża ilość zawodników ACN może cieszyć lecz wobec tego, że gra tylko siedmiu zawodników spowodowało to spore zamieszanie, nie przejmujący się opiniami osób postronnych ACN FC, w 7 minucie zdobyli swoje premierowe trafienie, autorem historycznego wyczynu był Peter Lawless. Prowadzenie 1:0 utrzymywało się do 13 minuty meczu, zawodnicy Ceneo.pl, którzy są bardziej ograni w lidze Wrocbal zdołali wyrównać po solowej akcji przeprowadzonej od połowy boiska przez kapitana Damiana Kotwicę. Dwie minuty później Kotwica idealnie rozegrał rzut wolny i po dokładnym dograniu piłki do Świty Ceneo wyszło na prowadzenie. Prowadzenie 2:1 utrzymało się od końca pierwszej części, choć ACN stworzył sobie kilka groźnych akcji. Druga odsłona należała zdecydowanie do debiutantów, piłkarze wykorzystali fakt, że rywal nie ma mocnej ławki i systematyczne zmiany mały doprowadzić do zmęczenia rywala. W 24 minucie mieliśmy wynik remisowy, po strzale zza pola karnego Mezri Hebbechi'ego bramkarz rywali był bez szans. Do końca meczu drużyny zaciekle walczyli o trzy punkty, remis na pewno nikogo nie satysfakcjonował . O zwycięstwie zadecydował niepozorny strzał strzelca pierwszego trafienia w tym meczu, Petera Lawlessa. Tym samy jego bramka w 37 minucie dała pierwsze zwycięstwo w sezonie. Ceneo.pl w drugiej części meczu opadło z sił i rywal wykorzystał to znakomicie. Porażka Ceneo 2:3 oraz remis w pierwszym meczu nie daje powodów do zadowolenia. W kolejnym meczu trzeba zacząć gromadzić punkty. Następny mecz zawodnicy zagrają z doświadczonymi Prosiakami, zawodnicy ACN FC podejmą Lex Pistols.