19.03 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
3 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Gołkowski, Gołkowski, Wilkiewicz, Sudak, Mrożek, Zawierucha, Paszek
Skład: Kaźmierczak, Górski, Jakóbek, Biełuś, Sikora, Pacholski, Trubicki, Piech, Maraj, Galiński, Kotwica
8' Wojciech Zawierucha
38' Bartłomiej Mrożek
7' Przemysław Trubicki
15' Paweł Pacholski
37' Piotr Piech
39' Paweł Pacholski
Zawodnik meczu: Paweł Pacholski (Zdobywca bramki na wagę zwycięstwa w końcówce meczu.)

Piłkarze Geobanu przed meczem zapowiadali, że stać ich na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Szansa na zwycięstwo już w pierwszym meczu była dość spora gdyż ich przeciwnikiem był osłabiony Ex Eurobank. Przed sezonem Eurobank opuściło kilku zawodników i teraz forma ekipy bankowców jest wielką niewiadomą. Od początku meczu inicjatywa należała do faworyta tego meczu. W 7 minucie po szybkiej kontrze do siatki rywali trafił Przemysław Trubicki, z prowadzenia Geoban cieszył się zaledwie minutę, po błędzie obrońców wyrównał debiutant Ex Eurobanku, Mariusz Zawierucha. Po dość szybkim tempie początkowej fazy spotkania z minuty na minutę mecz robił się coraz mozolniejszy, obie drużyny starały się teraz szanować piłkę. Taki przebieg meczu sprawił ,że w pierwszej połowie nie ujrzeliśmy już więcej bramek i Geoban dość nieoczekiwanie remisował 1:1. Podobnie jak w pierwszej części meczu zaraz po przerwie Geoban znów narzucił rzybkie tempo. Drużynie Łukasza Sikory chyba bardziej zależało na zwycięstwie i dlatego stwarzała ciągłe zagrożenie pod bramką Sudaka. Prawdziwe emocje nastąpiły jednak w samej końcówce meczu. W 37 minucie Geoban za sprawą Piotra Piecha wyszedł na prowadzenie, po 30 sekundach mieliśmy już remis 2:2. Po dobrym dośrodkowaniu w pole karne, do piłki wyskoczył Bartłomiej Mrożek i strzałem z powietrza wpakował piłkę tuż przy słupku. Nie minęła minuta a Geoban zadał decydujący cios, w zamieszaniu pod bramką piłkę na wślizgu do siatki wepchnął Paweł Pacholski. Ex Eurobank mógł jeszcze wyrównać jednak po bramką rywali strzelcowi pierwszej bramki zabrakło zimnej krwi. Ostatecznie po wielkich męczarniach Geoban wygrał 3:2. W następnej kolejce Geoban zagra z Romantycznymi a Eurobank podejmie Capgemini.