16.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Labourot, Le, Primante, Lasalandra, Martinez, Pajares Nunez, Ferraro, Grynis
Skład: Wybranowski, Białek, Masłowski, Kurzeja, Magusiak, Pudełko, Struski, Struski
14' Michel Le
3' Rafał Pudełko
16' Robert Wybranowski
17' Rafał Pudełko
19' Adriano Lasalandra (Gol samobójczy)
22' Mateusz Magusiak
30' Mateusz Magusiak
33' Rafał Pudełko
34' Rafał Pudełko
34' Tomasz Kurzeja
35' Mateusz Magusiak
37' Tomasz Kurzeja
39' Robert Wybranowski
39' Rafał Pudełko
Zawodnik meczu: Rafał Pudełko (Uczestniczył niemal w każdej akcji zakończonej golem dla 40+, zdobył aż pięć bramek.)

Mecz do jednej bramki, takim skrótem można określić spotkanie pomiędzy 40+ a Captain Tsubasa Newteam. Drużyna "Czterdziestolatków" znokautowała rywala aż 13:1 ! Festiwal strzelecki już w 3 minucie spotkania rozpoczął Rafał Pudełko, w 14 minucie zdołał wyrównać Michel Le ale jak się później okazało było to jedyne trafienie dla Captain Tsubasa. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył Robert Wybranowski dobijając strzał po akcji Magusiak - Pudełko. Od tej pory worek z bramkami się rozwiązał, w 17 minucie na 3:1 strzelił Pudełko, w 22 i 30 minucie drogę po hattricka rozpoczął Mateusz Magusiak. Captain Tsubasa sprawiał wrażenie jakby po raz pierwszy wybiegł na boisku i nie wiedział jak się gra w piłkę, rywal z każdą minutą powiększał przewagę. Trzy trafienia dołożył jeszcze Rafał Pudełko, dwa gole padły łupem Tomasza Kurzei. To był istny nokaut ! 40+ po tym meczu znaleźli się w strefie środkowej i by nie grać z outsiderami grupy B, trzeciej ligi w swoim ostatniu meczu musi wygrać z Partizanem Wrocław. Captain Tsubasa Newteam zakończył rywalizację w rundzie eliminacyjnej na ostatnim miejscu z zalediwe 3 punktami na koncie. W przyszłym sezonie może być już tylko lepiej. Teraz czeka ich walka o ustaelenie miejsca od 14-21 w "grupie outsiderów".