tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Hectas 9 +6 20
2 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 9 +16 18
3 . Czerwone Diabły 9 +13 18
4 . Żar Tropików 9 +0 15
5 . 40+ 9 +11 14
6 . Partizan Wrocław 9 +1 13
7 . Geostandard Wrocław 9 -4 11
8 . Auto Truck 9 +0 10
9 . Czarny Byk 9 -20 3
10 . Captain Tsubasa Newteam 9 -23 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
11.05 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Geostandard Wrocław
Auto Truck
2 : 5
( 2 : 2 )
Skład: Adamiszyn, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Biedziński, Mońko, Szczurek, Gawron
Skład: Grzebielucha, Szymański, Pieńkowski, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Oleksy
17' Piotr Szczurek
20' Jacek Biedziński
21' Piotr Szczurek
37' Kamil Mońko
39' Krzysztof Szczurek
11' Olek Oleksy
12' Przemysław Lubczyński
Zawodnik meczu: Piotr Szczurek (Mimo, iż zmarnował dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramki to odnotował dwa trafienia w kluczowym dla przebiegu całego spotkania momencie.)

Dla ekipy Adama Zimonia jest to ostatni dzwonek do włączenia się do walki o baraże do drugiej ligi. Jeszcze nie tak dawno żółto – czerwoni byli liderem 3 ligi i rozdawali przysłowiowe karty. Remis oraz dwie porażki z rzędu sprawiły, że awans oddala się z meczu na mecz i tylko zwycięstwa przedłużą nadzieję. Geostandard tradycyjnie przybył na mecz w licznym składzie z Jackiem Biedzińskim na czele. Pojedynek od początku był bardzo wyrównany, gra przenosiła się z jednej bramki pod drugą. Jako pierwsi na prowadzenie mógł wyjść Geostandard, dwie dobre okazje zmarnował Piotr Szczurek. Jak powiada przysłowie niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak oto w 11 minucie Olek Oleksy wyprowadził Auto-Truck na prowadzenie, choć chciał podać piłkę w pole karne, ta powędrowała takim torem, że minął się z nią kolega z zespołu Zbigniew Krowicki a wraz z nim obrońcy oraz wychodzący bramkarz rywali. Minutę później było już 2:0, po dwójkowej akcji duetu Rafał Oleksy – Przemysław Lubczyński do siatki Adamiszyna piłkę skierował ten drugi. W 17 minucie meczu Geostandard zdobył bramkę kontaktową, na listę strzelców wpisał się autor dwóch niewykorzystanych sytuacji Piotr Szczurek. Gdy wydawało się że Auto-Truck zejdzie na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu strzałem na raty wyrównał Jacek Biedziński. Do przerwy 2:2. Druga odsłona meczu rozpoczęła się od gola dla Geostandardu, Piotr Szczurek odkupił swoje winy za wcześniejsze niewykorzystane sytuacje i pewnym strzałem zza pola karnego pokonał Grzebieluchę po raz drugi. Zaskoczony takim obrotem sprawy Auto–Truck długo nie mógł znaleźć recepty na pokonanie Adamiszyna, liczne okazje Oleksego i Lubczyńskiego kończyły się niecelnymi strzałami. W 37 minucie Kamil Mońko pozbawił rywali wszelkich nadziei na korzystny wynik gdy pewnym strzałem zza pola karnego podwyższył prowadzenie. Minutę przed końcem meczu rywali dobił Krzysztof Szczurek i marzenia o awansie Auto-Truck musi chyba pozostawić na kolejny sezon. Ostatecznie Geostandard po dobrym meczu wygrywa 5:2. Przy dobrych układach w innych meczach jedni i drudzy zachowują jeszcze matematyczne szanse na awans i do końca sezonu zasadniczego będziemy świadkami sporych emocji. W następnym meczu Gostandard zagra z Czerwonymi Diabłami zaś Auto-Truck podejmie Hectas.

autor: Adrian Miedziński