tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Hectas 9 +6 20
2 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 9 +16 18
3 . Czerwone Diabły 9 +13 18
4 . Żar Tropików 9 +0 15
5 . 40+ 9 +11 14
6 . Partizan Wrocław 9 +1 13
7 . Geostandard Wrocław 9 -4 11
8 . Auto Truck 9 +0 10
9 . Czarny Byk 9 -20 3
10 . Captain Tsubasa Newteam 9 -23 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
07.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Geostandard Wrocław
Hectas
3 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Biedziński, Mońko, Szczurek, Gawron
Skład: Przybylski, Kulesza, Żal, Walczak, Skowyra, Muszyński, Dudek
19' Piotr Szczurek
16' Wojciech Muszyński
26' Rafał Kulesza
34' Marcin Walczak
Zawodnik meczu: Wojciech Muszyński (Udany powrót do ekipy Marcina Walczaka. Swój debiut w VIII edycji przypieczętował golem.)

Geostandard zwyciężając ten pojedynek przedłuży sobie nadzieję na awans do strefy barażowej a Hectas zrobi milowy krok w kierunku awansu. Tabela jest dość spłaszczona i każdy punkt jest na wagę awansu. W ekipie Geostandardu miedzy słupkami ujrzeliśmy nominalnego pomocnika, Wojciecha Gradowskiego bowiem żadnej z podstawowych bramkarzy nie mógł dotrzeć tego dnia na boisko przy ulicy Sarbinowskiej. Początek spotkania był dość spokojny, żadna z drużyn nie kwapiła się do ataku, wszyscy zapewne myślami byli na wyjątkowo długiej w tym roku "majówce". Składnych akcji było jak na lekarstwo. Na pierwszą bramkę czekaliśmy aż do 16 minuty meczu, niepozorny strzał zza pola karnego debiutującego w VIII edycji Ligi Wrocbal Wojciech Muszyńskiego sprawił, że popularny „Grado” musiał wyjąć piłkę z siatki. Wyrównanie padło tuż przed końcem pierwszej połowy, w zamieszaniu w polu karnym idealnie odnalazł się Piotr Szczurek i zmusił do kapitulacji Przybylskiego. Na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:1. Druga odsłona toczyła się pod dyktando piłkarzy Marcina Walczaka, prym w zespole wiódł najlepszy zawodnik w drużynie Radosław Dudek, sztuczki techniczne jakie prezentował napastnik Hectasu sprawiały, że ręce same składały się do oklasków. W 26 minucie Rafał Kulesza wyprowadził Hectas na prowadzenie, piłka po jego strzale zza pola karnego wylądowała obok bezradnego Gradowskiego. W 34 minucie padła jak się później okazało ostatnia bramka w tym spotkaniu, piłkę po strzale Dudka odbił Gradowski jednak uczynił to tak niefortunnie, że ta spadła prosto pod nogi Marcina Walczaka, napastnik skorzystał z prezentu i ustalił wynik meczu. Po 40 minutach meczu Hectas ograł Geostandard Wrocław 3:1. Zespół Marcina Walczaka wskoczył na drugie miejsce i oczekuje na rozwój sytuacji. W następnym pojedynku obie ekipy sprawdzą formę Auto–Trucku.

autor: Adrian Miedziński