26.04 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 4 : 0 )
Skład: Malkamaki, Labourot, Le, Primante, Kalbrun, Lasalandra, Martinez, Pajares Nunez, Grynis
Skład: Stankowski, Fiedler, Dymitrow, Ludwina, Michułka, Sawzdargo, Słowiński
8' Dawid Dymitrow
12' Bartosz Michułka
14' Dariusz Słowiński
17' Dariusz Słowiński
37' Piotr Sawzdargo
Zawodnik meczu: Dariusz Słowiński (Zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. Był najaktywniejszym zawodnikiem na boisku.)

Wszystko wskazuje na to, że Partizan Wrocław, który zawodził z początkiem sezonu powoli wraca do formy z czasów ligi halowej. Po wysokiej porażce z Fizjoterapią Polską 1:6 przyszedł czas by odbić się z dna. Tydzień temu Partizn nieoczekiwanie pokonał liderującego Auto-Trucka 4:2 a w Pucharze Ligi wyeliminował ekipę ACN FC. Teraz przyszedł czas na rywalizację o kolejne ligowe punkty w starciu z Captain Tsubasa Newteam. Debiutujący w naszych rozgrywkach rywal nie był wymagający więc nic dziwnego, że mimo swojej pozycji w tabeli to Partizan wystąpił w roli faworyta. Jako pierwszy do bramki Juhy Malkamakiego trafił Dawid Dyitrow, miało to miejsce w 8 minucie. Trzy minuty później kapitan Partizanu mógł podwyższyć prowadzenie lecz zmarnował dobre podanie Dariusza Słowińskiego strzlając daleko obok słupka. Nie minęła kolejna minuta a Słowiński świetnym podaniem piętką uruchomił wbiegającego w pole karne Bartosza Michułkę, ten minął bramkarza i posłał piłkę do siatki. W 14 minucie najaktywniejszy na boisku Słowiński podwyższył na 3:0 zmieniając kierunek zmierzającej do bramki piłki czym kompletnie zaskoczył bramkarza Tsubasy. Minutę później Słowiński znów postraszył Malkamakiego, tym razem strzelił nad poprzeczką. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Słowiński wpisał się na listę strzelców po raz drugi, popisując się doskonałym strzałem z powietrza po podaniu Dawida Dymitrowa. Druga część spotkania była mniej porywająca, Partizan kilka razy odwiedził pole karne rywali ale nie potrafił trafić w światło bramki, jedyne co wydarzyło się w tej połowie to żółta kartka Piotra Sawzdargo po zagraniu ręką na środku boiska. Rywl nie wykorzystał dwóch minut gry w przewadze. Po przerwie światecznej Partizan zmierzy się z ostatnim w tabeli Czarnym Bykiem. Captain Tsubasa podejmie ekipę Żar Tropików.