20.04 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Dudulski, Fiedler, Sawzdargo, Dymitrow, Michułka, Sawzdargo, Słowiński
Skład: Grzebielucha, Szymański, Pieńkowski, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy
11' Piotr Sawzdargo
13' Dawid Dymitrow
22' Dariusz Słowiński
26' Dawid Dymitrow
36' Przemysław Lubczyński
37' Rafał Oleksy
Zawodnik meczu: Dariusz Słowiński (Dzięki kreatywności i wielkiemu zaangażowaniu poprowadził swój zespół do pierwszego zwycięstwa w sezonie.)

Prawdziwa bitwa Dawida z Goliatem, lider Auto-Truck zmierzył się z największym rozczarowaniem obecnego sezonu Partizanem Wrocław. Zespół Dymitrowa wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w tej edycji rozgrywek Wrocbal. Na podreperowanie swojego dorobku bramkowego liczyli dwaj snajperzy Lubczyński oraz Oleksy. Od początku meczu lepsze wrażenie sprawiała jednak ekipa Dymitrowa, po kontuzji do drużyny powrócił Dariusz Słowiński i jak się okazało znów był mózgiem swojego zespołu, zawodnik w początkowej fazie meczu zdominował środek pola i szanując piłkę wprowadzał w piłkarską złość ekipę Auto-Truck. W 11 minucie meczu zawodnicy Parizana dość sensacyjne wyszli na prowadzenie, po szybkiej kontrze na strzał w krótki róg zdecydował się Piotr Sawzdargo. W 13 minucie było już 2:0, celny strzał zza pola karnego oddał Dawid Dymitrow. Zaskoczeni rywale nie mieli pomysłu na grę, jeszcze kilka razy mogli zostać skarceni ale król strzelców ligi halowej grzeszył skutecznością. W 18 minucie meczu doskonałą okazję na zdobycie bramki kontaktowej zmarnowali zawodnicy Auto, po faulu w polu karnym na Zbigniewie Krowickim sędzia podyktował rzut karny, do piłki podszedł sam poszkodowany ale jego intencje strzelecki wyczuł Jan Dudulski. Do przerwy zespół Dymitrowa prowadził pewnie 2:0. Druga odsłona rozpoczęła się od podwyższenia prowadzenia, na strzał z połowy boiska zdecydował się aktywny tego dnia Dariusz Słowiński i tak bramka przypieczętowała jego dobrą grę. W 26 minucie zrobiło się 4:0, w końcu z zimowego snu obudził się Dawid Dymitrow, napastnik wpadł w pole karne i precyzyjnie uderzył w środek bramki. Ekipa Auto-Tracku zerwała się do odrabiania strat w końcówce meczu, najpierw do siatki Dudulskiego trafił Lubczyński a chwilę później Rafał Oleksy zmniejszył rozmiary porażki. Na strzelenia kolejnych goli niestety zabrakło już czasu. Partizan Wrocław sprawił największą niespodziankę minionego tygodnia. Lider stracił kolejne punkty, w poprzednim meczu zremisował z 40+, teraz przegrał ze słabo spisującym się Partizanem. W następnym pojedynku Dymitrow i spółka zmierzą się z Captain Tsubasa Newteam natomiast Auto-Truck zagra z Czerwonymi Diabłami.