Skład: Wybranowski, Białek, Masłowski, Zawodny, Kurzeja, Magusiak, Pudełko
Skład: Grzebielucha, Pieńkowski, Krowicki, Jałocha, Onufrowicz, Lubczyński, Ziomoń, Oleksy, Krowicki, Oleksy
30' Rafał Pudełko
33' Rafał Pudełko
3' Olek Oleksy
6' Rafał Oleksy
14' Piotr Zawodny (Gol samobójczy)
17' Rafał Oleksy
39' Rafał Oleksy
Zawodnik meczu: Rafał Pudełko (Ustrzelił hattricka zdobywając bramki w kluczowych momentach meczu, często wspomagał defensywę.)

Lider trzeciej ligi kontra były mistrz, tak w wielkim skrócie można przedstawić jedno z najciekawszych środowych spotkań. Auto-Truck z kompletem punktów bezapelacyjnie prowadzi w tabeli trzeciej ligi gr. A, ich przeciwnik niestety zawodzi na całej linii, zaledwie cztery punkty w trzech meczach radości zespołowi nie przynosi. Mecz z czterdziestolatkami miał pokazać prawdziwą wartość ekipy Adama Zimonia. Rozpoczęło się od błyskawicznie strzelonego gola przez Mateusza Magusiaka już w 2 minucie meczu, odpowiedz była piorunująco szybka zaledwie 60 sekund 40+ cieszyło się z prowadzenia, w 3 minucie strzałem z dystansu wyrównał Olek Oleksy. Po sześciu minutach na prowadzenie wyszedł aktualny lider, wszystko za sprawą najlepszego snajpera drużyny Rafała Oleksego, odpowiedź i tym razem była bardzo szybka, swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Magusiak. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, w 9 minucie po szybkiej kontrze Magusiak idealnym podaniem obsłużył Rafała Pudełko, obrońca ze stoickim spokojem skierował piłkę do pustej bramki. Żeby radości stało się zadość czekaliśmy na bramkę ze strony Auto-Tracku i tak oto zawodników Zimonia wyręczył w 14 minucie Piotr Zawodny, obrońca 40 + zdobył fantastyczną bramkę głową a stojący miedzy słupkami Wybranowski nie miał szans, rzadko się zdarza żeby zawodnik zdobył samobója w tak trudny sposób.  Tuż przed przerwą piłkarze Auto-Truck wyszli na prowadzenie, po korzyści zastosowanej przez arbitra Andrzeja Malca z szybką kontrą na bramkę popędził Grzegorz Krowicki, w ostatniej fazie obrońca  podał piłkę do Rafała Oleksego, ten przyzwyczaił nas już, że takich okazji nie marnuje. Do przerwy wynik 4:3. Druga odsłona przebiegała dość spokojnie, od samego początku zawodnicy szanowali piłkę, zwłaszcza piłkarze  40+, mimo że wynik nie był korzystny postanowili wciągnąć rywala na własną połowę i szybko skontrować. W 30 minucie meczu taka kontra wyszła czterdziestolatkom z tym, że tuż przed polem karnym faulowany został Magusiak, do piłki podszedł Pudełko i perfekcyjnie uderzył w okienko. Trzy minuty później ten sam zawodnik został bohaterem swojej drużyny, po zagraniu piłki przez Magusiaka Rafał uderzył lekko tuż przy słupku, piłka przeszła po rękach bramkarza i wpadła do siatki. Przez ostanie minuty trwała rozpaczliwa walka Auto-Tracku o przynajmniej jeden punkt. Sztuka ta udała im się na minutę przed końcem, z narożnika pola karnego piłkę uderzył Rafał Oleksy a ta wylądował w bramce strzeżonej przez Wybranowskiego. Ostatecznie po dość ciekawym pojedynku piłkarze zasłużenie podzielili się punktami. Auto- Truck z dorobkiem dziesięciu punktów wciąż zasiada na fotelu lidera, w następnym meczu zmierzy się on z Partizanem Wrocław, piłkarze 40+ podejmą Hectas.