12.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Grzebielucha, Szymański, Pieńkowski, Krowicki, Jałocha, Onufrowicz, Lubczyński, Ziomoń, Oleksy, Krowicki, Oleksy
Skład: Labourot, Le, Di Vincenzo, Martinez, Pajares Nunez, Koizumi, Grynis, Banach, Dybeł
25' Rafał Oleksy (Rzut karny)
26' Rafał Oleksy
30' Przemysław Lubczyński
15' Michel Le
30' Łukasz Dybeł
Zawodnik meczu: Rafał Oleksy (Mimo, że zespół zagrał bardzo słaby mecz to własnie Rafał był wyróżniającą się postacią na boisku. Zdobył dwie bramki na wagę 3 punktów.)

Wydawać się mogło, że ten pojedynek będzie spacerkiem dla Auto-Trucku, zawodnicy prezentują bardzo wysoką formę i komplet punktów po dwóch kolejkach jest tylko potwierdzeniem tych słów. Drużyna Michela LE wywalczyła dotychczas dwa oczka po trzech kolejkach i w dalszym ciągu czeka na swoje premierowe zwycięstwo. Auto-Truck na ten mecz przybył w imponującej liczbie zawodników. Apetyt na kolejne zwycięstwo był zrozumiały a więc nic dziwnego, że ekipa Adama Zimonia ruszyła na rywala od pierwszych minut. Starał się Oleksy, starał się Lubczyński jednak dobrze spisująca się defensywa Tsubasy ani razu nie dała się zaskoczyć. Na strzelenie pierwszego gola czekaliśmy aż do 15 minuty, wydawać się mogło, że bramka dla Tracku jest tylko kwestią czasu jednak to Captain wyszedł sensacyjnie na prowadzenie, nieudana akcja ofensywna przerodziła się w kontrę, którą skutecznie wykorzystał Michel Le. W końcówce pierwszej części spotkanie Rafał Oleksy mógł wyrównać stan rywalizacji jednak miedzy słupkami czujnie stał Jan Banach. Do przerwy Auto – Truck przegrywał 0:1. Druga odsłona meczu to zdecydowana dominacja zawodników Adama Zimonia, wysoki pressing na rywalu sprawił, że dobrze grająca w pierwszej połowie obrona "obcokrajowców" zaczęła szwankować, w 25 minucie po faulu na Lubczyńskim sędzia bez wahania wskazał na rzut karny, pewnym egzekutorem okazał się najlepszy strzelec zespołu Rafał Oleksy. Nie minęła minuta a Oleksy poszedł za ciosem i chwilę później jego strzał zza pola karnego wylądował tuż przy słupku. Prowadzenie 2:1 dodało Auto-Truckowi więcej pewności siebie, zawodnicy do końca meczu zagrali bardzo mądrze w obronie nie forsując tempa w ataku. Captain Tsubasa mógł jednak zdobyć wyrównującą bramkę w ostatnich minutach meczu, niestety koronkowa akcja Damiano Di Vicenzo z Michalem LE zakończyła się fatalnym strzałem tego pierwszego. Po wielkich mękach Auto Truck wygrał ten pojedynek 2:1. Komplet punktów po trzech meczach sprawił, że zawodnicy Auto powoli mogą liczyć się w walce o drugą ligę, trzeba tylko wygrać kolejne mecze, w następnym spotkaniu piłkarze zmierzą się z 40+ , Captain Tsubasa Newteam podejmie Czerwone Diabły.