10.04 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Całka, Staśkiewicz, Dubiel, Bąk, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo
Skład: Wybranowski, Białek, Masłowski, Kurzeja, Magusiak, Struski, Struski
9' Paweł Pondo
24' Arkadiusz Całka
32' Tomasz Dubiel
2' Paweł Struski
27' Mateusz Magusiak
39' Paweł Struski
Zawodnik meczu: Mateusz Magusiak (Kreował grę zespołu, zdobył bramkę na 2:2 z rzutu wolnego.)

Wydawać się mogło, że zawodnicy po czterdziestce bez problemów zawojują trzecią ligę, były mistrz w spotkaniu z Fizjoterapią zanotował jednak sensacyjną porażkę i o awans będzie bardzo trudno. Wprawdzie do końca ligi jest sporo czasu i do rozegrania zawodnicy mają jeszcze kilka spotkań to strata punktów na starcie może sprawić, iż w końcowych rozrachunku może tych punktów zabraknąć. Rywal z jakim miał się zmierzyć zespół Masłowskiego do słabeuszy nie należy i tylko z wciąż królującym snajperem 2 ligi, Mateuszem Magusiakiem drużyna mogła podjąć walkę. Czerwone Diabły po trzech meczach zanotowały dwa zwycięstwa i zaciekle pukają do drzwi drugiej ligi. Mecz od początku był dość porywającym widowiskiem, zawodnicy grali szybką  i kombinacyjną piłkę, już w 2 minucie 40+ objęli prowadzenie, po strzale zza pola karnego Krzysztof Węgrzyn sparował piłkę wprost pod nogi Pawła Struskiego, który na raty umieścił piłkę w siatce rywali. Zdobycie bramki dodało czterdziestolatkom większą pewność siebie ale Czerwone Diabły nie zamieżały "opuszczać rękawic". W pewnych momentach gry Diabły zamknęły rywala na ich połowie, groźne strzały z dystansu lądowały jednak nad bramką rezerwowego bramkarza, Kamila Struskiego. Efekt dominacji nad 40+ został udokumentowany w 9 minucie meczu, precyzyjne dośrodkowanie Wisieckiego na gola zamienił Paweł Pondo. W odstępie kilku minut Czerwone Diabły mogły wyjść na prowadzenie, niestety strzały z dystansu Wisieckiego, oraz Warwasa znów lądowały twierdzę strzeżoną przez Kamila Struskiego. W 15 minucie doskonałą okazję na podwyższenie wyniku zmarnował Pondo, w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek ze Struskim, w odpowiedzi dobrej okazji nie wykorzystał Magusiak, Do przerwy mimo wielu sytuacji widniał wynik 1:1. Druga odsłona ułożyła się idealne dla Czerwonych, po strzale zza pola karnego Arkadiusz Całka wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 27 minucie mieliśmy remis, rzut wolny z narożnika pola karnego pewnie wykorzystał Mateusz Magusiak. Wynik remisowy nie urządzał żadnej z drużyn zwłaszcza, że do końca spotkania pozostało sporo czasu. Czerwone Diabły z przebiegu meczu były zespołem zdecydowanie lepszym, 40 + grając gołą siódemką ograniczali się jedynie na wybijaniu piłki na swojego najlepszego napastnika. W 32 minucie Diabły znów wyszły na prowadzenie za sprawą Dubiela, zawodnik sprytnie wykorzystał błąd obrońców, strzelając pewnie obok bezradnego bramkarza. Wydawać się mogło, że drużyna Staśkiewicza kontroluje przebieg meczu i nic już złego nie mogło się jej przytrafić, do końca meczu pozostały dwie minuty, przy zamieszaniu w polu karnym dość szczęśliwie odnalazł się Struski i z najbliższej odległość trafił do siatki Węgrzyna po raz drugi tego wieczoru. Jeszcze w samej końcówce Magusiak mógł zapewnić swojej drużynie zwycięstwo, niestety minimalnie przestrzelił obok bramki. Szlagier trzeciej ligi gr. A zakończył się remisem 3:3. Zapewne taki wynik nie urządza ani jednej ani drugiej drużyny, ale przez to końcówka sezonu będzie niezwykle ciekawa. W kolejnym meczu 40+ zagra z mocnym Auto-Truckiem natomiast Diabły podejmą ekipę Captain Tsubasa Newteam.