Skład: Przybylski, Kulesza, Żal, Szczerba, Walczak, Skowyra, Dudek, Kurek, Hawryluk
Skład: Wolan, Owczarek, Matura, Krajnik, Wolan, Roszak, Kipigroch, Kukawski, Kaczyński, Jurczak
27' Adam Skowyra
36' Radosław Dudek
16' Jakub Roszak
17' Jakub Roszak
Zawodnik meczu: Rafał Kulesza (Otworzył wynik spotkania i asystował przy dwóch bramkach Dudka.)

Hectas w dotychczasowych pojedynkach VIII edycji spisuje się bardzo dobrze, nie przegrał żadnego z dwóch rozegranych pojedynków. Z wielką formą wystrzelił Radosław Dudek, który już pięciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali. Czarny Byk w obecnym sezonie nie ugrał jeszcze choćby punktu. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem od szybkiej bramki dla podopiecznych Marcina Walczaka, już w 3 minucie bramkarza Byków pokonał Rafał Kulesza. W siódmej minucie swoje show rozpoczął wspomniany wcześniej Dudek, po przyjęciu piłki w środkowej strefie boiska minął dwóch obrońców i strzałem w długi róg zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu, dwie minuty później napastnik Hectasu miał już na koncie dwa trafienia, a jego zespół prowadził różnicą trzech bramek. Duży udział przy trafieniu snajpera miał Kulesza, to dzięki jego dobremu podaniu Dudek skierował piłkę do pustej bramki. Wynik 3:0 wprowadził duże rozluźnienie w szeregi zespołu Marcina Walczaka, zespół zamiast grać konsekwentnie swoją piłkę zlekceważył rywala a ten w ciągu dwóch minut zdobył dwie bramki. Autorem trafień z 16 oraz 17 minuty był Jakub Roszak, oba trafienia padły zza linii pola karnego. Minimalne prowadzenie zespołu Hectasu utrzymało się do przerwy. Druga połowa  miała niemal identyczny przebieg co pierwsza część meczu, Hectas  od pierwszego gwizdka po zmianie stron, rozpoczął ataki na bramkę Czarnego Byka. W 27 minucie na listę strzelców wpisał się  Adam Skowyra trafiając zza pola karnego nie dał szans bramkarzowi rywali. Kropkę nad "i" w 36 minucie meczu postawił nie kto inny jak Radosław Dudek, który wykorzystując podanie Kuleszy skompletował hat-trika. Ostatecznie Byki poległy 2:5 i zanotowali trzecią porażkę w sezonie. Hectas po tym zwycięstwie zasiadł na fotelu lidera gr.A, 3 ligi, zaś Radosław Dudek z 8 trafieniami jest najskuteczniejszym strzelcem wszystkich lig. W następnym meczu lider podejmie odradzający się Żar Tropików, Czarny Byk natomiast zmierzy się z Geostandardem Wrocław.