02.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Malkamaki, Labourot, Le, Di Vincenzo, Kalbrun, Lasalandra, Martinez, Pajares Nunez, Grynis
Skład: Rozpędowski, Smolarczyk, Majewski, Nikipiło, Kowalski, Stochalski, Świsulski, Konewczyński, Nikipiło, Marks, Nowak, Witkowski, Witkowski
14' Davide Martinez
28' Piotr Nowak
Zawodnik meczu: Piotr Nowak (Bardzo dobry, szybki napastnik Fizjoterapii siał spustoszenie pod bramką rywali. Zdobył bramkę na wagę remisu.)

Spotkanie dwóch drużyn trzecioligowych, wprawdzie Captain Tsubasa to nowy zespół w naszych rozgrywkach ale  skład ekipy która nosi nazwę kultowej kreskówki jest doskonale znany w lidze Wrocbal, Fizjoterapia remisując pierwszy mecz z doświadczonym Żarem Tropików potwierdza, że będzie mocnym przeciwnikiem dla każdego rywala. Od początku meczu byliśmy świadkami wyrównanej walki w środkowej strefie boiska, oba zespoły zaciekle walczyły o każdy metr boiska, zawodnicy nie "cofali nogi", widać było że zależy im na wygraniu tego pojedynku. Bardzo długo nie mogliśmy ujrzeć bramki otwierającej wynik tego meczu. Zgromadzeni kibice bardzo byli zawiedzeni postawą swoich pupili. W 14 minucie w okolicach 15 metrów od bramki sędzia Andrzej Malec odgwizdał rzut wolny dla ekipy Captain Tsubasa, do piłki podszedł Michel Le i dokładnie dograł piłkę Martinezowi, ten zaś huknął jak z armaty i piłka wylądowała pod poprzeczką bramki Rozpędowskiego. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się skonstruować akcji ofensywnej i na przerwę Captain Tsubasa Newteam schodził prowadząc 1:0.  Druga odsłona tego pojedynku była bardzo porywającym widowiskiem, wszystko za sprawą zawodników Fizjoterapii, piłkarze wyszli na drugą połowę bardzo zmobilizowani, wyglądało to tak jakby ktoś dał im przysłowiowego kopniaka. Poczynania ofensywne zespołu za każdym razem siały grozę w oczach stojącego miedzy słupkami, Malkamakiego. Doskonałej okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał Świsulski. Jak strzela się bramki pokazał koledze z zespołu napastnik Piotr Nowak, po przebiegnięciu kilku metrów z piłką ddał strzał z dystansu i piłka wpadła do bramki Malkamekiego. Kilka minut później Fizjoterapia mogła zdobyć prowadzenie, niestety niecelnym strzałem z głowy popisał się Nowak. Do końca meczu obie drużyny walczyły o końcowe zwycięstwo, mimo dogodnych sytuacji wynik nie uległ zmianie i Fizjoterapia zanotowała drugi remis. Obie ekipy mają ogromny potencjał i jeszcze nie raz nas zaskoczą. W kolejnym pojedynku obcokrajowcy zmierzą się z Auto-Truckiem, Fizjoterapia odbędzie prawdziwy sprawdzian - podejmie mocny zespół 40+.