28.03 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
40+
Geostandard Wrocław
2 : 4
( 0 : 2 )
Skład: Wybranowski, Białek, Masłowski, Zawodny, Magusiak, Pudełko, Struski, Omasta, Struski
Skład: Adamiszyn, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Michalczyk, Gradowski, Szczurek, Głodek, Biedziński, Mońko
3' Paweł Struski
16' Rafał Pudełko
21' Paweł Struski
24' Rafał Pudełko
15' Kamil Mońko
32' Piotr Szczurek
36' Mariusz Szczurek
Zawodnik meczu: Mateusz Magusiak (Mimo, że nie strzelił bramki potwierdził, iż ma nieprzeciętne umiejętności i na pewno pomoże zespołowi w walce o 2 ligę.)

Ekipa 40+ to dawne SBM Sound, były mistrz rozgrywek po spadku do 2 ligi szybko wywalczył bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ale wobec  kilku zmian personalnych postanowił rozpocząć wszystko od nowa. Kilka nowych twarzy oraz nowa nazwa miała dać nową jakość i styl. Geostandard Wrocław w rozgrywkach halowych zrobił bardzo duże postępy. Zawodnicy cały czas uczą się gry w piłkę nożna, progres jest widoczny gołym okiem. Od początku spotkania  prym w tym meczu wiodła ekipa Bogdana Masłowskiego, już w trzeciej minucie jego koledzy wyszli na prowadzenie, swoją gotowość do gry w drużynie 40+ zgłosił Piotr Struski, debiut w nowym zespole miał wyśmienity, bez problemu pokonał Adamiszyna. Geostandard walczył zaciekle jednak brakowało im pomysłu na grę, ciężko było coś wskórać gdy w obronie rywala gra bardzo doświadczony Rafał Pudełko. To właśnie obrońca "czterdziestolatków" był autorem drugiej bramki, w 16 minucie wykorzystał grę w przewadze po żółtej kartce dla Mońko. Wynik 2:0 utrzymał się do przerwy. Druga odsłona była kopią pierwszej części meczu, ponownie w roli główniej wystąpił Struski strzelając obok bezradnego Adamiszyna. W 24 minucie meczu było już praktycznie po zawodach, Rafał Pudełko idealnie przymierzył zza pola karnego nie dając szans bramkarzowi rywali na skuteczną interwencję. Wysokie prowadzenie uśpiło nieco 40+, w 29 minucie doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenie zmarnował Magusiak, trzeba jednak dodać, że najmłodszy w zespole zawodnik prezentował się tego dnia wybornie. Widać, że gracz z meczu na mecz, z roku na rok robi kolosalne postępy, niedługo stanie się gwiazdą ligi. Trochę spokoju w obozie 40+ bezlitośnie wykorzystali przeciwnicy w 32 oraz 36 Geostandard zmniejszyli dystans do rywala, na listę strzelców wpisali się odpowiednio Piotr Szczurek oraz Mariusz Szczurek. Do końca meczu 40+ zagrali bezpiecznie nie pozwalając przeciwnikom na strzelenie kolejnej bramki. Po 40 minutach gry podopieczni Masłowskiego wygrali zasłużenie 4:2. Kolejny pojedynek zawodnicy 40+ zagrają z Fizjoterapią Polską, natomiast Geostandard podejmie Captain Tsubasa Newteam.