20.03 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Przybylski, Żal, Szczerba, Walczak, Skowyra, Dudek, Kurek, Jastrzębski
Skład: Malkamaki, Labourot, Le, Primante, Kalbrun, Lasalandra, Martinez, Pajares Nunez, Grynis
11' Radosław Dudek
25' Michał Kurek
30' Adam Skowyra
37' Radosław Dudek
16' Adriano Lasalandra
28' Adam Skowyra (Gol samobójczy)
39' Angelo Primante
Zawodnik meczu: Radosław Dudek (Najbardziej wyróżniający się zawodnik na boisku. Zdobywca dwóch bramek.)

Piłkarze Hectasu  solidnie przepracowali okres zimowy grając w II edycji Ligi halowej WROCBAL. Udało im się przełamać niemoc i odnieśli parę zwycięstw. Rywal, Captain Tsubasa Newteam to kompletnie nowa drużyna jednak kilku zawodników miało już okazję grać w naszych rozgrywkach. Od początku meczu większą inicjatywę na boisku posiadali piłkarze Marcia Walczaka, większość piłek była kierowana do największej gwiazdy zespołu - Radosława Dudka, który w pojedynkę miał rozstrzygnąć losy spotkania. Potwierdzenie tej tezy miało miejsce w 11 minucie gdzie po solowej akcji Dudek strzelił w środek bramki. Debiutant swoją pierwszą i skuteczną akcję przeprowadził w 16 minucie, Adriano Lasalandra oddał strzał przed polem karnym czym kompletnie zaskoczył stojącego miedzy słupkami Krzysztofa Przybylskiego. Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części gra toczona była głównie w środkowej strefie, widać było, że niektórzy zawodnicy nie przestawili się z halowego parkietu na sztuczną trawę. Kolejną bramkę ujrzeliśmy w 25 minucie meczu, autorem trafienia był Rafał Kulesza, trzeba dodać że bramka obciąża konto bramkarza, który mógł spokojnie złapać piłkę. Hectas utrzymał prowadzenie zaledwie trzy minuty, w zamieszaniu pod bramką Przybylskiego dość pechową interwencją popisał się Skowyra zaskakując własnego bramkarza. Wraz z upływem czasu drużyny bardzo chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 37 minucie najlepszy na boisku, Radosław Dudek z łatwością minął dwóch obrońców i strzelił tuż przy słupku, asystę przy trafieniu napastnika zaliczył nowy nabytek "pingwinów" Michał Kurek. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się skromną wygraną Hectasu w ostatniej minucie meczu silnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Angelo Primante czym doprowadził do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Hectas zremisował mecz na własne życzenie, w kolejnym pojedynku podopieczni Walczaka zagrają z Partizanem Wrocław a Captain Tsubasa podejmie Geostandard Wrocław.