19.03 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
0 : 4
( 0 : 2 )
Skład: Całka, Staśkiewicz, Warwas, Staśkiewicz, Dubiel, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo
Skład: Stankowski, Suliga, Michalewski, Dymitrow, Ludwina, Sawzdargo, Słowiński
3' Tomasz Staśkiewicz
19' Tomasz Staśkiewicz
22' Tomasz Dubiel
35' Tomasz Dubiel
Zawodnik meczu: Tomasz Dubiel (Strzelec dwóch kluczowych goli w meczu.)

W inauguracyjnym meczu VIII edycji rozgrywek Wrocbal na przeciw siebie stanęły zespoły trzecioligowe. Po jednej stronie boiska doświadczony Partizan Wrocław, który powrócił do tej nazwy w tym sezonie (w poprzedniej edycji grali jako FC Leszcze). Po drugiej stronie boiska debiutant - Czerwone Diabły. Po sukcesie w lidze halowej gdzie Dawid Dymitrow sięgnął po koronę króla strzelców wydawać się mogło, że zgranie i cenne doświadczenie zaowocuje już w pierwszym meczu na sztucznej trawie. Diabły na mecz przybyły w dość szerokim składzie co miało bardzo duży wpływ na przebieg meczu, wobec "gołej siódemki" Partizanu, ciężko jest wytrzymać 40 minut bez zmian. Nic więc dziwnego, że od pierwszych minut inicjatywa należała do debiutantów, którzy wyszli na prowadzenie już w 3 minucie. Na strzał zdecydował się Tomasz Staśkiewicz, piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza i w dość dziwny sposób wpadła do bramki. Partizan po stracie bramki nie potrafił stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej, wszystkie ataki przerywane były w środkowej strefie boiska, motor napędowy drużyny, Dariusz Słowiński nie przypominał zawodnika, który zawsze tak prężnie motywował kolegów do gry. Diabły zagrały bardzo konsekwentnie i raz za razem stwarzali sobie dogodne sytuacje na podwyższenie wyniku. Tuż przed końcem pierwszej połowy Czerwone Diabły prowadziły 2:0, sędzia Hubert Kut odgwizdał rzut wolny, a do piłki podszedł Tomasz Staśkiewicz, strzał nie był zbyt mocny jednak fatalna interwencja bramkarza kosztowała Partizan utratę drugiej bramki. Druga połowa meczu miała niemal identyczny przebieg jak pierwsza, szybko strzelony gol przez Tomasza Dubiela ustawił mecz. Prowadzenie 3:0 to było zdecydowanie za mało dla Czerwonych Diabłów, kilka groźnych akcji mogło zakończyć się podwyższeniem wyniku lecz niestety szwankowała skuteczność napastników. W 35 minucie Diabły wyprowadziły czwarty cios i było już po meczu. Na listę strzelców po koronkowej akcji wpisał się bardzo aktywny tego dnia Tomasz Dubiel.  Do końca meczu mimo wielu sytuacji ze strony Diabłów bramki już nie padły. Drużna Staśkiewicza zgarnia w swoim debiucie komplet oczek. Kolejny  mecz Diabły zagrają z Czarnym Bykiem, natomiast Partizan spotka się z ekipą Hectasu.