09.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
0 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Krysztofiak, Szloser, Juzwenko, Świątek, Knap, Dobrowolski, Kamiński, Dębiński, Krukowski, Piwoński
Skład: Guźniczak, Kowalski, Chrzan, Kozaczuk, Wilkosz, Janik, Siemaszko, Sitek, Rojek, Stasz
30' Michał Krukowski
Zawodnik meczu: Michał Krukowski (Zdobył bramkę na wagę zwycięstwa oraz być może na wagę awansu.)

Zawodnicy WSOWL II z pewnością do meczu z FC Piwoszami wyszli z wielkim szacunkiem do rywala, kilka kolejek wcześniej ich starsi koledzy prowadząc 3:0 pozwolili sobie na stratę punktów i sensacyjnie zremisowali z Piwoszami 3:3. Od początku spotkania minimalną przewagę miała młoda ekipa wojskowych, przewyższająca warunkami fizycznymi swoich rywali z minuty na minutę rozkręcała się i szturmowała bramkę FC Piwoszy. Stojący miedzy słupkami Zbigniew Guźniczak bronił rewelacyjnie i będąc dwa razy w dość beznadziejnej sytuacji, wyszedł obronną ręką. Od czasu do czasu z groźnymi kontrami wychodzili również FC Piwosze jednak osamotniony Marcin Janik za każdym razem był świetnie zatrzymywany przez obrońców WSOWL II. W pierwszej odsłonie nie ujrzeliśmy żadnej bramki i zawodnicy na przerwę schodzili przy wyniku 0:0. Zawodnicy WSOWL II wiedzieli, że wygrywając ten pojedynek zasiądą na fotelu lidera i to oni w końcowej fazie sezonu mogą rozdawać karty. Druga połowa mogła się rozpocząć idealnie dla Piwoszy, solową akcję przeprowadził Rafał Kozaczuk i niestety w ostatniej fazie strzału zabrakło mu dosłownie centymetrów oraz siły aby umieścić piłkę w siatce. Przełamanie wojskowych nastąpiło w 30 minuty meczu, solową akcję od połowy boiska przeprowadził Michał Krukowski i po minięciu obrońcy oddał strzał po długim rogu, bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję. FC Piwosze do ostatniej minuty meczu, bezskutecznie dążyli do wyrównania, w linii napadu ciągle brakował wsparcia dla najlepszego zawodnika trzeciej ligi Marcina Janika. Jak się później okazało gol strzelony przez Krukowskiego był tym „złotym golem” i zawodnicy WSOWL II zwyciężyli skromnie 1:0. Małymi krokami wojskowi dotarli na fotel lidera i teraz to oni dyktują warunki. W następnym pojedynki WSOWL II zmierzą się z AP Construction i zwycięstwo w tym pojedynku może spowodować, że już po 8 kolejkach będą świętować awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. FC Piwosze walczą o utrzymanie i w następnym meczu zmierzą się z Ozone.