tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.04 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Futbol.wroclaw.pl
WSOWL II
4 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Kolęda, Dereń, Skrzypecki, Janiszewski, Szpyra, Skrzypecki, Nawłoka, Szymczyk, Niedziela
Skład: Krysztofiak, Szloser, Hajdamowicz, Juzwenko, Stencel, Urbaś, Knap, Dobrowolski, Kamiński, Dębiński, Krukowski
5' Paweł Niedziela
25' Mateusz Dębiński
36' Adrian Hajdamowicz
37' Karol Knap
40' Adrian Hajdamowicz
Zawodnik meczu: Adrian Hajdamowicz (Dobra gra w obronie, zdobył dwie bramki, pierwsza była kluczowa dla ostatecznego wyniku.)

Futbol.wroclaw.pl był bliski sprawienia niespodzianki ale nie wytrzymał tempa narzuconego przez WSOWL II w samej końcówce spotkania. Po raz pierwszy w tym sezonie między słupkami zobaczyliśmy Adriana Nawłokę, który był rewelacją rozgrywk halowych. Wraz z pierwszym gwizdkiem wojskowi rzucili się na rywali ale ci świernie radzili sobie w obronie.  W 5 minucie Futbol.wroclaw.pl wyprowadził zabójczą kontrę, po której Paweł Niedziala oddał strzał w kierunku bramki, który wprawdzie wybronił Damian Krzysztofiak ale przy dobitce Niedzieli nie miał już szans. Wydawało się, że odrobienie straty będzie tylko kwestią czasu ale nieporadność strzelecka napastników WSOLW II oraz świetne interwencje Adriana Nawłoki sprawiły, iż do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie podopiecznych Marka Szpyry. Po zmianie stron wojskowi wciąż szturmowali bramkę Nawłoki, w 25 minucie bramkarz Futbol.wrocław.pl skapitulował, nie miał szans przy dobitce Mateusza Dębińskiego. Gdy do końcowego gwizdka pozostało pięć minut pachniało sensacją i kolejnym potknięciem wojskowych. Idealną okazję na strzelenie drugiego gola dla Futbolowców zmarnował Niedziela, który w sytuacji sam na sam z Krzysztofiakiem trafił w nogi bramkarza. Kluczowa dla ostatecznego wyniku była 36 minuta, wtedy to strzał w kierunku bramki Nawłoki oddał Adrian Hajdamowicz, piłka otarła się o plecy Krzysztofa Derenia i wpadła do siatki. Wojskowi poszli za ciosem i minutę później z narożnika pola karnego na 3:1 podwyższył Karol Knap. W 40 minucie rywali dobił Adrian Hajdamowicz, obrońca WSOWL II pozostał niekryty przy rzucie rożnym i pewnym strzałem przypieczętował zwycięwo wojskowych. Niespodziankę rozwiał silny wiatr towarzyszący całemu spotkaniu, Futbol.wroclaw.pl kolejnych punktów musi szukać w meczu z AKA.pl, WSOWL II po przerwie świątecznej zmierzy się z rewelacyjnym w tym sezonie RTV Euro AGD.

Fotogaleria z meczu

autor: Marcin Wiktorowski