tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
23.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Mistrz Grilla
WSOWL I
2 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Kurzydło, Falkiewicz, Krzyżanowski, Dycewicz, Nowak, Hnatkiewicz, Rynkowski
Skład: Kotas, Kulawiak, Maleszyk, Pakulski, Stępień, Bek, Patałuch, Maziarz, Woźniak, Siorak
26' Michał Hnatkiewicz
10' Przemysław Pakulski
15' Przemysław Pakulski
26' Bartłomiej Siorak
Zawodnik meczu: Przemysław Pakulski (Doskonały występ kapitana WSOWL I, zdobył bramkę otwierającą wynik meczu w kluczowym momencie.)

Po fatalnym meczu z drugim zespołem WSOWL, kolejnym rywalem Mistrza Grilla był WSOWL I. Nic dziwnego, że ekipa Mariusza Falkiewicza na to spotkanie wychodziła z wielkimi obawami o korzystny wnik. W szeragach "żółto-czerwonych" zabrakło Zbrojewicza oraz Zielińskiego, a przybywając "gołą siódemką" syuacja zmusiła ich do gry dwoma bramkarzami. Między słupkami stanął Łukasz Kurzydło a w polu zagrał Adam Rynkowski. Wojskowi również nie imponują formą, wpadka z Piwoszami sprawiła że drużyna Jarosława Patałucha z wielkim szacunkiem podchodzi do kolejnego rywala. Mecz rozpoczął się od ataków WSOWL I. W 2 minucie Przemysław Pakulski uderzył z dystansu, jednak czujnością wykazał się Kurzydło. Kapitan wojskowych zrewanżował się za nieudaną akcję z początku meczu w 10 minucie spotkania, kolejna mocno bita piłka z dystansu sprawiła, że Kurzydło w swoim debiucie w VIII edycji Ligi WROCBAL musiał wyciągać piłkę z siatki. Mistrz Grilla bronił się doskonale wyprowadzając groźne kontry, w 14 minucie bliski wyrównania był Dariusz Dycewicz, niestety obrońca przegrał pojedynek sam na sam z Kotasem. Wojskowi byli zdecydowanie lepszym zespołem lecz brakowało im nieskuteczności. Do przerwy więcej goli już nie padło i zawodnicy schodzili na przerwę przy skromnym prowadzeniu wojskowych 1:0. Druga część meczu mogła rozpocząć się od niespodzianki, skazywani na pożarcie zawodnicy Mistrza Grilla przeprowadzili groźną kontrę lecz tylko w wiadomy dla siebie sposób Krzyżanowski pomylił się oddając strzałz głowy. W 26 minucie było już 2:0, pewnym strzałem zza pola karnego akcję zespołową wykończył Bartłomiej Siorak. Wydawać się mogło, że kolejne bramki będą tylko kwestią czasu lecz niestety nadeszła fatalna 34 minuta meczu, w starciu Dominika Maziarza z Dariuszem Dycewiczem zawodnik Mistrza Grilla padł na murawę, mecz został natychmiastowo przerwany a oczekująca na swoje spotkanie z Czarnym Bykiem ekipa Fizjoterapii Polska udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanemu, prawdopodobnie Dycewicz złamał nogę i wszyscy z niecierpliwością czekali na karetkę pogotowia. Sędzia Hubert Kut po konsultacji z zawodnikami obu drużyn postanowił zakończyć zawody przy wyniku 2:0. Dalsze granie nie miało zbytnio sensu bowiem zdrowie zawodnika było najważniejsze a piłkarze Mistrza Grilla nie posiadając ławki rezerwowych musieliby kończyć ten mecz w sześciu. Ponieważ oczekiwanie na karetkę pogotowia mocno się przedłużyło, nie udało się już rozegrać zaplanowanego, piątego spotkania. Zawodnicy Czarnego Byka oraz Fizjoterapii zmierzą się w innym terminie. Darkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Ponieważ kontuzja nogi przytrafiła się mu po raz kolejny nie zapowiada się by zawodnik Mistrza Grilla szybko powrócił na boisko. W następnym pojedynku Wojskowi zmierzą się z RTV Euro AGD, natomiast Mistrz Grilla już bez Dycewicza w składzie podejmie FC Piwoszy.

autor: Adrian Miedziński