18.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 12
( 1 : 5 )
Skład: Krysztofiak, Hajdamowicz, Juzwenko, Świątek, Stencel, Urbaś, Knap, Kamiński, Dębiński
Skład: Falkiewicz, Olejnik, Krzyżanowski, Dycewicz, Nowak, Hnatkiewicz, Zieliński, Rynkowski
3' Bartłomiej Kamiński
5' Bartłomiej Kamiński
11' Karol Knap
12' Bartłomiej Kamiński
17' Miłosz Urbaś
17' Karol Knap
22' Karol Knap
24' Bartłomiej Kamiński
25' Karol Knap
30' Mateusz Dębiński
36' Karol Knap
37' Adrian Hajdamowicz
37' Bartłomiej Kamiński
15' Michał Hnatkiewicz
Zawodnik meczu: Karol Knap (5 goli w meczu z Mistrzem Grilla robi wrażenie, na wyróżnienie zasługuje też Bartłomiej Kamiński)

Bardzo ciekawa, zapowiadająca się szlagierowo konfrontacja na zapleczu pierwszej Ligi, oba zespoły są w czubie tabeli drugiej ligi i zaciekle walczą o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Ekipa Mistrza Grilla przybyła na ulicę Sarbinowską nieco osłabiona, zabrakło przede wszystkim Bartosza Zbrojewicza, po przeciwnej stronie barykady u wojskowych jak zwykle długa i solidna ławka rezerwowych, wielkim nieobecnym był jedynie Michał Krukowski. Od początku meczu wszystko przebiegało pod dyktando drużyny WSOWL II. Można rzec, że szturmowali oni bramkę Rynkowskiego już od pierwszego gwizdka sędziego Andrzeja Malca. W 3 oraz 5 minucie błysnął Bartłomiej Kamiński trafiając do siatki rywali dwukrotnie, po upływie kilku minut zrobiło się już 4:0 na listę strzelców wpisał się Karol Knap oraz swojego hat-trika skompletował Bartłomiej Kamiński. Mistrz Grilla w pierwszej części meczu odpowiedział tylko raz. W 15 minucie Michał Hnatkiewicz bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego wpisał się na listę strzelców. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem wojskowych 5:1 bowiem w końcówce pierwszej połowy Rynkowskiego strzałem z dystansu pokonał Karol Knap. Druga połowa to ponowna dominacja Wojskowych, akcje WSOWL nie były jakoś nadzwyczajnie przemyślane, wszystko dzięki fatalnej postawie Mistrza Grilla, którego to wczorajszy dzień nie należał do udanych, zespół nie podniósł rękawic i od początku meczu był tylko tłem dla przeciwników. Wojskowi kontynuowali swój koncert strzelecki a duet piłkarzy KamińskiKnap ścigał się w strzelonych bramkach. Ostatecznie ten pierwszy skończył mecz z dorobkiem pięciu bramek a nie będący mu dłużny Knap dołożył w drugiej połowie trzy trafienia i swój wewnętrzny pojedynek zawodnicy zremisowali 5:5. Łącznie Ci dwaj panowie pokonali Rynkowskiego dziesięciokrotnie. W drugie odsłonie po jednym trafieniu zanotowali Dębiński oraz Hajdamowicz. Licznik Wojskowych zakończył się na dwunastu trafieniach. Nikt zapewnie nie spodziewał się, że Mistrz Grilla aż tak bardzo odpuści, przegrana 1:12 chluby nie przynosi i zapewne zapowiada się mała rewolucja, tylko żeby znowu nie było tak, że po wspaniałym początku sezonu zespół przegrywać będzie mecz za meczem i widmo spadku otworzy się na dobre. W kolejny spotkaniu również nie będzie łatwo po przeciwnej stronie stanie zespół WSOWL I, druga ekipa wojskowych zmierzy się w szlagierowym meczu z RTV Euro AGD, będzie to ważne spotkanie w kontekście zwycięstwa w drugiej lidze.