27.03 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 3
( 0 : 2 )
Skład: Krysztofiak, Szloser, Hajdamowicz, Juzwenko, Świątek, Stencel, Urbaś, Knap, Dobrowolski, Kamiński, Dębiński, Krukowski, Piwoński
Skład: Rumin, Fiuk, Szczęśniak, Hurkasiewicz, Kozłowski, Śliżewski, Mackiewicz, Gawęda, Zając
5' Bartłomiej Kamiński
13' Karol Knap
30' Piotr Świątek
38' Michał Juzwenko
29' Krzysztof Kozłowski
33' Marek Zając
38' Jacek Szczęśniak
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kamiński (Zdobywca bramki otwierającej spotkanie, zawodnik pokazał wielką wolę walki i nieprzeciętnie umiejętności piłkarskie.)

Zawodnicy grający w strojach podobnych do reprezentacji Chorwacji zaskoczyli nas bardzo pozytywnie w swoim inauguracyjnym meczu, pokonanie Cortez Paintball odbiło się szerokim echem w świecie amatorskiej piłki nożnej. Zawodnicy Fulanito liczyli no to, że dobra taktyka sprawdzi się również w meczu z kolejnym faworytem 2 ligi. WSOWL II jak na faworyta przystało zagrał bardzo wysokim pressingiem na rywalu, dobrze zbudowani fizycznie wojskowi walczyli niemal o każdy metr boiska, zapewne młodsi koledzy nie chcieli popełnić błędu starszych zawodników z WSOWL I i nonszalancje pozostawili w domach. W 5 minucie meczu wojskowi zdobyli pierwszą bramkę, Kamiński oddał piorunująco mocny strzał zza pola karnego, piłka z taką szybkością wylądowała w siatce, że nominalny napastnik występujący w roli rezerwowego bramkarza - Gawęda nie miał najmniejszych szans na obronę. Prowadzenie 1:0 było, nie było wynikiem bezpiecznym,  w 10 minucie Fulanito mogło doprowadzić do remisu, po dobrej akcji Zająca minimalnie przestrzelił Rafał Mackiewicz. W 13 minucie meczu Karol Knap zdobył drugą bramkę dla swoich kolegów, zawodnik wbiegł w pole karne z łatwością z jaką nóż wchodzi w masło i po minięciu dwóch obrońców strzelił w środek bramki. Do końca pierwszej części wojskowi zagrali bardzo uważnie nie pozwalając Fulanito na zbyt wiele. Druga odsłona była już bardziej widowiskowym spotkaniem, wprawdzie początek był niemrawy ale wraz z upływem czasu gra nabierał rumieńców. W 30 minucie wychodzącego na czystą pozycję Zająca faulował Świątek i arbiter Malec słusznie ukarał zawodnika czerwoną kartką .Wykorzystując grę w przewadze Fulanito zdobyło kontaktową bramkę w 33 minucie meczu , dośrodkowanie z bocznego sektora Hurkasiewicza na gola zamienił Marek Zając. Bramka kontaktowa podziałała bardzo mobilizująco na Fulanito,  niestety nie potrafili oni wykorzystać gry w przewadze i wojskowi przetrwali napór przeciwnika. W 38 minucie za złą zmianę arbiter ukarał zawodnika Fulanito żółtą kartką, tym razem role się odwróciły i to wojskowi wykorzystali atut gry w przewadze. Po szybkiej wymianie piłki do siatki rywala trafił Michał Juzwenko. Wojskowi potwierdzili, że są mocną ekipą i po ciężkim meczu ograli rywala 3:1. Fulanito może być spokojna o dalsze losy zespołu z taką grą zawodnicy moga jeszcze zdziałać w lidze bardzo dużo. W następnym meczu będzie już zdecydowanie łatwej gdyż zespół zmierzy się z przedostatnim Ozone. WSOWL II w następnym meczu zagra w hitcie kolejki, rywalem będzie Cortez Paintball. Niestety nie wystąpi w nim ukarany czerwoną kartką Piotr Świątek, zawodnik WSOWL II musi odpauzować jedeno spotkanie.