tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
22.03 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Cortez Paintball
Fulanito
1 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Gawłowski, Król, Waleszczyński, Koch, Boś, Szymończyk, Czarnecki, Gajda, Mosiej, Chmielarz, Homiak
Skład: Rumin, Szczęśniak, Hurkasiewicz, Kozłowski, Śliżewski, Mackiewicz, Gawęda, Zając
25' Adam Hurkasiewicz
Zawodnik meczu: Krzysztof Gawęda (Nominalny napastnik rewelacyjnie spisał się w roli bramkarza. Dzięki niemu Fulanito pokonało faworyta 2 ligi.)

Piłkarze Cortez Paintball jak burza, przeszli jesienne rozgrywki nie ponosząc żadnej porażki. W tegorocznym rozgrywkach są uważani za jednego z faworytów do awansu z 2 ligi. Na pojedynek z Fulanito zespół przybył w szerokim składzie czego nie można powiedzieć o drużynie Pawła Rumina. Jak na faworyta przystało piłkarze Cortez Paintball osiągnęli dużą przewagę, ich ataki przypominały tajfun, który rok temu nawiedził Japonię. Wszelkie ataki były jednak dobrze rozbijane przez obrońców a zastępującego miedzy słupkami pierwszego bramkarza, niminalny napastnik - Krzysztof Gawęda bronił jak w transie. Jak na napastnika w nowej roli radził sobie wyśmienicie. Cortez swoje okazje marnował seryjnie, szczególnie po strzałach  Bosia i  Szymończyka piłka powinna znaleźć drogę do bramki. Do przerwy Fulanito sensacyjnie remisowało 0:0. Po ostrych słowach jakie padły w obozie Cortez napór wzrósł, niestety zbyt wysoki pressing na wywierany na Fulanito dawał rywalom okazję na wyprowadzanie groźnych kontr. W 23 minucie sędzia Kut mógł a może powinien podyktować rzut karny, obrońca Fulanito w nieprzepisowy sposób powstrzymywał w polu karnym Mosieja. Usprawiedliwieniem tak kontrowersyjnej decyzji arbitra może być fakt, że był źle ustawiony. Wielkie pretensje zawodników Cortez kosztowały ich utratę bramki, na strzał zza pola karnego zdecydował się Adam Hurkasiewicz i piłka po przełamaniu rąk bramkarza wpadła do siatki. Zawodnicy Paintball za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu, niestety dla nich dobrze tego dnia funkcjonowała obrona Fulanito. Trzeba pochwalić kierownika Rumina za obranie bardzo skutecznej taktyki. Do końca meczu mimo rozpaczliwych ataków Cortez-u wynik nie uległ zmianie i wszyscy zgromadzeni kibice przy ulicy Sarbinowskiej byli świadkami sensacji. W następnym pojedynku Cortez za tą porażkę będzie mógł się zrehabilitować w meczu z AKA.PL, natomiast Fulanito zmierzy się z kolejnym faworytem do awansu z 2 ligi - WSOWL II.

Fotogaleria z meczu

autor : Adrian Miedziński