21.03 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
5 : 4
( 3 : 2 )
Skład: Motyka, Zakrawacz, Żebranowicz, Kęsek, Michalski, Grudziński, Kelota
Skład: Falkiewicz, Olejnik, Krzyżanowski, Dycewicz, Nowak, Hnatkiewicz, Zbrojewicz, Zieliński, Rynkowski
6' Adrian Grudziński
12' Marcin Kęsek
37' Szymon Zakrawacz
38' Przemysław Michalski
2' Bartosz Zbrojewicz
4' Michał Hnatkiewicz
13' Mateusz Zieliński
26' Bartosz Zbrojewicz
30' Michał Hnatkiewicz
Zawodnik meczu: Adam Rynkowski (W końcówce spotkania wybronił trzy groźne strzały rywali co pozwoliło jego drużynie zgarnąć cenne trzy punkty.)

Faworytem tego pojedynku była dobrze znana oraz lubiana przez większości kibiców drużyna Mistrza Grilla. Dostarczyciele meczowych przekąsek zmierzyli się z innym beniaminkiem, AP construction. Po porażce z wojskowymi nastroje w obozie AP nie były najlepsze, wysoka porażka bardzo mocno obniżyła morale zespołu. Widać było wielką obawę przed tym meczem, odzwierciedleniem naszych słów był fatalny start w ich drugim meczu, po upływie czterech minut ekipa Przemysława Michalskiego przegrywał 0:2 po bramkach Zbrojewicza oraz Hnatkiewicza. W 6 minucie AP construction, w dość dziwnych okolicznościach zdobyli kontaktową bramkę, trzeba dodać, że debiutujący miedzy słupkami Adam Rynkowski przy strzale Adriana Grudzińskiego był kompletnie zaskoczony. Po strzeleniu bramki gra się nieco wyrównała. W 12 minucie mieliśmy już remis, mocnym strzałem w środek bramki popisał się Marcin Kęsek. Z remisu zawodnicy AP cieszyli się zaledwie minutę, strzał po długim rogu Zielińskiego ponownie dał prowadzenie Mistrzowi Grilla. Do końca pierwszej połowy mimo wielu okazji Hnatkiewicza oraz Dycewicza  bramek nie ujrzeliśmy. Mistrz Grilla prowadził minimalnie 3:2. Pierwsza część drugiej połowy należała zdecydowanie do piłkarzy Mariusza Falkiewicza, znowu dali o sobie znać Zbrojewicz oraz Hnatkiewicz, strzelone przez tę parę napastników po jednym golu, miało kompletnie odebrać chęć do dalszej gry przeciwnikom. Nic bardziej mylnego, AP zaczęło śmielej atakować  i raz za razem toczyli zaciętą walkę z obrońcami Mistrza Grilla. Doskonałą okazję na zmniejszenie rozmiarów porażki zmarnował w 35 minucie Przemysław Michalski, w dość kuriozalny sposób przestrzelił rzut karny. Napastnik swoje winy odkupił w 38 minucie. Wcześniej Rynkowskiego pokonał Szymon Zakrawacz. Dwa gole w tak krótkim odstępie czasu sprawiły, że byliśmy światkami bardzo emocjonującej końcówki meczu. Mistrz Grilla dzięki dobrej postawie swojego bramkarza przetrwał rozpaczliwe ataki AP i dowiózł zwycięstwo do końca. Ostatecznie zespół wygrał 5:4. W następnym meczu drużyna Falkiewicza podejmie Dolmens, natomiast AP constrution o pierwsze punkty powalczy z Futbol.wroclaw.pl.