20.03 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 4 : 0 )
Skład: Motyka, Muszelik, Zakrawacz, Żebranowicz, Kęsek, Michalski, Michalski, Grudziński, Łata
Skład: Kotas, Kulawiak, Maleszyk, Pakulski, Stępień, Bek, Wieliczko, Patałuch, Mosoń, Woźniak, Siorak
2' Wojciech Woźniak
12' Przemysław Pakulski
13' Damian Stępień
19' Przemysław Pakulski
28' Wiktor Bek
29' Wiktor Bek
37' Wojciech Woźniak
38' Wojciech Woźniak
Zawodnik meczu: Przemysław Pakulski (Kapitan WSOWL I poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Strzelił 2 gole, zaliczył asystę.)

Kierownik drużyny wojskowych, Jarosław Patałuch z wielkim szacunkiem dla rywali zawsze stara się studzić zapał swoich podopiecznych. Oba zespoły WSOWL uważane są za kandydatów do końcowego triumfu w drugiej lidze. Pierwszy przeciwnik był doskonale znany faworytowi tego pojedynku, AP construction jako jedna z dwóch drużyn urwała punkty WSOWL I w sezonie jesiennym remisując 2:2. Tym razem przebieg meczu był jednostronnym widowiskiem, wojskowi od samego początku ruszyli na rywala i już w 2 minucie wyszli na prowadzenie, autorem bramki był Wojciech Woźniak. Grający szybką piłkę WSOWL wprowadzili w wielkie zakłopotanie zawodników AP construction. W 12 minucie dobrą akcję przeprowadził Mosoń, który idealnie wyłożył piłkę Przemysławowi Pakulskiemu. Po kolejnej minucie było już 3:0, z narożnika pola karnego, strzał nie do obrony oddał Damian Stępień. Wojskowi w pierwszej części meczu zadali rywalowi jeszcze jeden cios, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Baranieckiego Pakulski wpakował piłkę po raz czwarty, ponownie asystę przy trafieniu Przemka zaliczył Sławomir Mosoń. Do przerwy wysokie prowadzenie 4:0. Druga połowa miała identyczny przebieg co pierwsza część, dominacja zespołu WSOWL I nie podlegała dyskusji. Zespół miał wielkie parcie na strzelenie kolejnych goli. W 28 oraz 29 minucie dwukrotnie do siatki AP trafił Wiktor Bek, zwłaszcza bramka na 6:0 była przecudnej urody, silny strzał pod poprzeczkę ,bramkarz był bez szans ! Wielkie strzelanie Wojskowych zakończył ten, który rozpoczął egzekucję, w 37 min. (asysta Pakulskiego) oraz 38 min Woźniak skompletował hat-trika.  Ostatecznie jego drużyna wygrała wysoko 8:0. Widać że AP przespało okres zimowy, zawodnicy zagrali bardzo słabe zawody, natomiast WSOWL potwierdzili, że są głównym kandydatem do awansu. W następnej kolejce AP contruction zmierzy się z Mistrzem Grilla, natomiast podopieczni Jarosława Patałucha podejmą Ozone.